Pyszne DRINKI na weekend: Dzięki nim każda impreza będzie udana!

Pobudzający aromat kawy, zbalansowany wyważoną słodyczą karmelu. Brzmi smakowicie, prawda?
Pyszne DRINKI na weekend: Dzięki nim każda impreza będzie udana!
04.10.2014

Tej jesieni imprezy z przyjaciółmi upłyną pod znakiem Wyborowej! Szukasz nietuzinkowych miksów  i nowego znaczenia dla słowa orzeźwiający? A może pobudzających, energetycznych aromatów? Jednocześnie nie chcesz rezygnować ze słodyczy... Za dużo wymagań? Ależ nie!  Wyborowa Smaki Świata połączyła bowiem wszystko to czego szukasz w jeden trunek, który zaskakuje nie tylko smakiem ale także prostotą miksowania i kreowania pysznych drinków.  Taka jest właśnie nowa Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel.

Przyjemny kawowy smak został zrównoważony słodyczą karmelu tworząc alkohol o oryginalnym aromacie. To pierwsze takie połączenie na polskim rynku! Smakuje wyśmienicie zarówno w formie klasycznego shota, jak i składnik drinków. Jest też doskonałym dodatkiem do... świeżo zaparzonej kawy, dodając jej charakteru. Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel to także świetna baza do własnych, autorskich koktajlowych eksperymentów.

Nowa propozycja marki to już siódmy wariant w bogatej ofercie Wyborowej Smaków Świata – cieszących się niesłabnącą popularnością nowatorskich receptur, opracowanych przez najlepszych kreatorów smaku. Od egzotycznych, soczyście owocowych aromatów zamkniętych w wariantach Mango Splash, Citrus Squeeze i Maracuja Crisp, poprzez orzeźwiające Watermelon&Mint Fresh oraz Lime&Mint Cool, a kończąc na przyjemnie rozgrzewającej Raspberry&Pomegranate Twist. Każda propozycja od Wyborowej Smaki Świata to podróż w świat zaskakujących i pysznych miksów na bazie najbardziej rozpoznawalnej na świecie polskiej wódki.

Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel jest już dostępna na sklepowych półkach.

Spróbuj jednej z naszych propozycji drinków:

1. Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel w formie klasycznego shota

Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel

3. Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel z napojem typu coca-cola oraz limonką

Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel

2. Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel na lodzie z odrobiną aromatu ze skórki pomarańczowej

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2014 21:06
mnie wystarczająco pobudzają soki z oleofarm ;) zwłaszcza jak potrzebuję kopa rano. dlatego piję regularnie i często zmieniam smaki. nie mają cukru ani konserwantów, więc są zdrowe.
odpowiedz
q (Ocena: 1) 04.10.2014 16:49
żal.
odpowiedz
zz (Ocena: 1) 04.10.2014 00:57
inteligencja niektórych artykułów jak i reklam sponsorowany poraża
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo