EXCLUSIVE: Z prostytutką to nie zdrada

09 Lipca 2016

Poznaj kobiety, które wybaczyły partnerom skok w bok z płatną kochanką.

zdrada z prostytutką

Dlaczego mężczyźni decydują się płacić za seks? Powodów jest wiele - rzeczywista samotność, niezaspokojony popęd, brak bliskości w związku, niespełnione fetysze. Przyczyny można mnożyć, ale rzadko kiedy podchodzimy do tego tematu z wyrozumiałością. Na samą myśl o jego igraszkach z zawodową kochanką robi nam się niedobrze. Tym bardziej, jeśli sytuacja nie dotyczy singla i jest zwyczajną zdradą. Po takim akcie niewierności podobno szczególnie trudno się pozbierać. To coś nie do wybaczenia.

Ale nie dla wszystkich. Udało nam się dotrzeć do kobiet, które na skok bok za pieniądze patrzą z przymrużeniem oka. Dla nich to jedynie zaspokojenie fizycznych żądz i nic więcej. Potrafiły wybaczyć, bo w grę wchodziły nie uczucia, ale wyłącznie seks. Niektóre są nawet wdzięczne przedstawicielkom tego zawodu, że zaopiekowały się ich facetami, kiedy one same nie były w stanie. „Z prostytutką to nie zdrada” - twierdzi jedna z nich. To tylko transakcja i usługa.

Skąd w nich tyle wyrozumiałości i dlaczego w ogóle musiało do tego dojść? „Jeśli w domu dostajesz dobry obiad, to nie musisz jeść fast foodów na mieście” - słyszymy.

Zobacz również: Prostytutka napisała szczery list. Jest zaadresowany DO CIEBIE!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (29)
ocena
2.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-16 20:34:12

Nieważne, czy zdradza mężczyzna, czy kobieta. I czy zdradza z prostytutką, kimś ze znajomych czy sąsiadem/sąsiadką. Nieważne też, czy w grę wchodzą uczucia, czy tylko popęd. Seks z kimś innym, niż partner(ka) to zdrada, i jest to obrzydliwe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-11 22:12:54

Nigdy nie zrozumiem kobiet, które przyzwalają na zdradę tłumacząc swoich partnerów tym, że one same wtedy nie mogły. Jestem ze swoim chłopakiem 6 lat i jedyny seks jaki uprawiamy to francuski, bo ja wiecznie się boję klasycznego, w dodatku nie sprawia mi to przyjemności. Przez ponad 5 lat tego nie robimy, a on nadal jest ze mną i kocha mnie jak na początku. Mam też pewność, że mnie nie zdradza bo każdą chwilę poświęca mi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-10 22:37:53

Gdybym dowiedziała się, że mój chłopak mnie zdradził - pierwsze co, to również bym go zdradziła. Potem bym sprawiła, żeby on się o tym dowiedział i go rzuciła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tikru
(Ocena: )
2016-07-11 09:21:58

A nie lepiej poszukać sobie kogoś innego o mniejszych potrzebach seksualnych? Albo spojrzeć na siebie i zobaczyć co nie jest tak, że nie chcę się z nim kochać, czemu unikam z nim zbliżeń, skoro chcę z nim być? Po co chcę z nim być?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wiedzma
(Ocena: 5)
2016-07-10 14:19:06

Ja nie wiem czy bym chciała to wiedzieć.. Chyba lepiej nie bo mój facet jest dla mnie całym światem.. Ale wiadomo każdy facet ma coś za uszami.. Często mi sie śni, ze mnie zdradza ale przecież sen o tym nie świadczy.. To moja obawa..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-10 15:32:01

Nie każdy facet ma coś za uszami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-10 22:36:01

Od około 5 dni CODZIENNIE śni mi się ten sam sen - że przyłapuję mojego chłopaka z inną. Dodam jeszcze, że od jakiegoś czasu jesteśmy w związku na odległość. Może to i głupie i nic nie znaczy, ale jakoś dziwnie się czuję..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tikru
(Ocena: )
2016-07-11 09:25:36

Tak jak każda kobieta. Dosłownie tak jak każda kobieta ma za uszami, tak samo ma każdy facet... Pani wypowiedź jest typowym przykładem kreowania swojej rzeczywistości. Nawet jeśli gość jest w porządku, to od myślenia do czynów spowoduję, że on w desperacji mnie zdradzi... Chore myślenie. A potem urodzisz syna i mu to potem wszczepisz - musisz być niewierną świnią bo tak... Condolisa Rice: "jest takie specjalne miejsce w piekle dla kobiet, które skrzywdziły inne kobiety i jest ono na samym dnie"...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-10 13:42:08

mój jakoś spędził prawie rok za granicą (a ja byłam w ciąży) i tzw. Kasia Rączkowska mu wystarczała i nie musiał iść do burdelu. Właśnie tak to jest: potem wszystkie laski mówią, że facet myśli rozporkiem, a same ich do tego popychają.. Załosne...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-10 13:14:19

Kobieto, byłaś w zagrożonej ciąży i on, zamiast czuwać przy Twoim łóżku jako ojciec dziecka jeździł na d*iwki? I sama mu na to pozwoliłaś? Nie wiem, czy bardziej przeraża mnie brak szacunku z jego strony, czy Twój brak szacunku wobec samej siebie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tikru
(Ocena: )
2016-07-11 09:39:52

Bardzo trafna uwaga w tym przypadku. Przed ostatnią ciążą po pierwszym porodzie nie żałowaliśmy sobie z żoną. kolejna ciąża była planowana ale komplikacje nie... wielka radość bo ... bliźnięta... Nie ukrywam, że było ciężko w pachwinach ale wraz z upływem czasu pojawiało się więcej problemów i zagrożeń dla chłopaków. Wioząc kilka razy żonę do lekarza czy szpitala po prostu dla mnie najważniejsze było zdrowie całej trójki. To żona czasem (nierzadko) przypominała mi że jestem bidaczek, bo nie możemy. Mi na serio nie było to w głowie... kiedyś w żartach żon powiedziała, że jak chcę to mogę "na mieście". Oboje mamy umysły analityczne... i na szczęście bardzo podobne poczucie humoru... śmialiśmy się z tego ale nigdy więcej. Najważniejszy organ seksualny u kobiety i mężczyzny to wbrew pozorom mózg. Należy go używać częściej ale -przede wszystkim przed do analizy swojego zachowania jako generatora skutków. Wiele kobiet myśli, że półroczny ból głowy to dobra wymówka (i wierzą, że on uwierzył), wielu facetów jeśli nie chce rozmawiać z kobietami, to i tak z jakąś inną musi pogadać, żeby ją "położyć"... Co wy robicie ze swoimi związkami i tak fajną rzeczą jaką jest przyjemność czerpania z erotycznej bliskości... Szkoda życia własnego i partnera.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: 5)
2016-07-10 10:57:58

Wg bez sensu. Sex bez miłości to tez zdrada. Nie rozumiem tych kobiet

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-10 09:02:15

No tak,skoro facet POTRZEBUJE to trzeba mu pomóc. Oczywiście... Pomóc je***ć go młotkiem w pusty łeb.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tikru
(Ocena: )
2016-07-11 09:28:14

Może lepiej dobrać sobie do życia impotenta. A faceta z potrzebami oddać innej kobiecie , z potrzebami adekwatnymi na tym samym lub zbliżonym poziomie. Jeśli w związku nie widzimy i nie chcemy widzieć potrzeb partnera/rki, to proszę się nie dziwić, że relacje się kończą lub są podszyte kłamstwem i zdradą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 1)
2016-07-10 02:25:54

Lol ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-09 23:45:48

Zrobiłabym to samo i bylibyśmy kwita.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz