TEST: Z iloma on już spał? (Poznaj dokładną liczbę jego partnerek seksualnych)

26 Lipca 2017

Jeśli koniecznie chcesz to wiedzieć - sprawdź go już teraz. Wynik może cię zaskoczyć...

liczba partnerów seksualnych

Niektórzy twierdzą, że nie ma to żadnego znaczenia, ale dla większości z nas doświadczenie seksualne partnera jest jednak istotne. Chcemy wiedzieć, z iloma kobietami współżył, zanim nas poznał. Z czystej ciekawości, albo po to, by na tej podstawie stwierdzić, czy można mu zaufać. Jeśli było ich niewiele - najprawdopodobniej jest stały w uczuciach. Za dużo - może mieć problem z dochowaniem wierności. Lub ogromny temperament.

Prędzej czy później w każdym związku przychodzi moment, kiedy ten temat pojawia się na tapecie. I nigdy nie wiadomo, czy postawić na pełną szczerość, a może nieco podkoloryzować rzeczywistość - zaniżając lub (co rzadziej spotykane) zawyżając liczbę kochanków. Jeśli macie już za sobą tę rozmowę, a nie jesteś pewna czy on powiedział do końca prawdę - sprawdź go.

Jak? Rozwiąż nasz test. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0 proc. Dodaj je do siebie, a ostateczny wynik rozwieje wszelkie twoje wątpliwości.

Zobacz również: Ilu byłych kochanków zniesie Twój facet? (Wbrew pozorom zbyt mała liczba też postawi Cię w złym świetle!)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-26 10:27:04

Te pytania są źle skonstruowane. Skąd wyszło mi, że mój spał z max 4, a tak naprawdę było ich 18. Do tego był 2 razy w burdelu i bardzo chętnie mówi o swojej przeszłości. A mi to przeszkadza, bo tak naprawdę uprawiał seks z każdą chętną, mamy inne wartości, bo dla mnie seks jest na tyle intymny, że nie zrobiłbym tego z byle kim. Przeszkadza mi jego przeszłość i chyba w końcu przez to zerwiemy, chociaż on twierdzi, że się zmienił, to obrzydza mnie to, że mogła mieć go każda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Maja
(Ocena: 5)
2017-07-26 22:02:42

Zostaw tego syfiarza! Niech znajdzie sobie dupe swojego pokroju.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1