TEST: Czy liczba Twoich partnerów seksualnych mieści się w normie?

13 Grudnia 2017

Sprawdź, czy jesteś statystyczną kochanką!

liczba partnerów seksualnych

Przeprowadzono już wiele badań na ten temat i za każdym razem wynik był inny. Ustalenie średniej liczby partnerów seksualnych to wyjątkowo trudne zadanie, bo nie można tego po prostu zmierzyć. Efekty zawsze zależą od prawdomówności ankietowanych, którzy mają tendencję do koloryzowania rzeczywistości. Mało doświadczeni twierdzą, że było ich więcej, niż naprawdę, a ci bardzo aktywni boją się ujawnić prawdę, żeby nie wyjść na zbyt rozwiązłych.

Czas uporządkować wiedzę w tym temacie i sprawdzić, czy sama mieścisz się w normie. Odpowiedz szczerze na 20 pytań. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0. Dodaj je do siebie. Ostateczny rezultat zdradzi, czy twoje życie intymne przypomina to prowadzone przez większość kobiet. To szczególnie przydatna wiedza, jeśli wciąż boisz się o tym otwarcie rozmawiać i ukrywasz prawdę nawet przed ukochanym.

Może wcale nie jest tak źle? Tylko bądź z nami szczera…

Zobacz również: TEST: Czy jesteś idealną kochanką? 10 rzeczy, które MUSISZ robić w łóżku, żeby zasłużyć na ten tytuł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
3.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-14 19:05:47

Mam 22 lata i jestem dziewicą. Wstydze się tego. Nie wiem jak zareaguje chopag gdy w koncu jakiegoś poznam. Chciałabyn być normalna jak wiekszosc dziewczyn. Wydaje mi sie , ze nie dam facetowi zadnaj przyjemnosci swoim ciałem,nie bede umiała nic zrobić, a mu bedzie to strasznie przeszkadzac. Rozumiem, ze facet ma potrzebe i nie kazdemu bedzoe sie to podobac. Strasznie wstydze sie siebie i nie lubie swojej wstydliwosci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
"Chopag"
(Ocena: 1)
2017-12-15 05:44:26

Absolutnie nie masz się czego wstydzić, "chopag gdy w koncu jakiegoś" poznasz zareaguje bardzo pozytywnie nawet wtedy gdy będziesz miała 30 lat i będziesz dziewicą. Oczywiście jeżeli ten "chopag" będzie mężczyzną a nie dzieciakiem. Jeżeli chodzi o "Wydaje mi sie ...", masz rację tak Ci się tylko wydaje - Ty nie masz "potrzeby"? Czerpania radości nawet z życia trzeba się uczyć (być szczerym i otwartym) a nie bać się jej. Pamiętaj tylko o jednym - to Ty sama sobie budujesz przyszłość. Napisał ci to prawdziwy "chopag". Powodzenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-16 21:17:33

Po co okłamujesz dziewczynę? Przecież faceci wolą doświadczone dziewczyny, z dziewic się smieją w tym wieku. Znam dziewczyny które całe życie są same i jakoś faceci nie uganiają się za takimi. Dziewczyny często zmieniające partnerów mają największe powodzenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-18 21:00:45

Byłam dziewicą do 27. roku życia, jedynym moim mężczyzną jest mój mąż. I nie, to nie kwestia tego, że nikt się mną nie interesował. Moja decyzja i jej w ogóle nie żałuję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-20 18:32:53

Bo są łatwe...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-13 09:11:09

ja włącznie z obecnym miałam 10 partnerów, a wyszło mi 1-3 :P jestem już koło 30tki i mam kilka związków za sobą, też parę relacji "ff". nigdy za to nie poszłam do łóżka z nowo poznanym facetem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-12-13 07:28:34

Pozornie nie na temat ale może komuś pomoże w wyborze "życiowej drogi": braciasamcy.pl/index.php?/topic/11442-ewolucja-religii-jej-wpC582yw-na-seksualnoC59BC487-i-upadek-kultury-zachodniej/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1