TEST: Z iloma on już spał? Sprawdź jego seksualny licznik!

05 Kwietnia 2017

Odpowiedz szczerze na kilka pytań i dowiedz się, ile miał byłych partnerek.

liczba partnerów seksualnych

Ten temat, prędzej czy później, pojawia się w każdym związku. Niektórzy nie czekają ani chwili i zadają niedyskretne pytanie już na początku znajomości. Inni dochodzą do wniosku, że na podobne wyznania dopiero przyjdzie czas. Niezależnie od momentu i okoliczności - chyba każdego z nas ciekawi dotychczasowe doświadczenie partnera. Ta liczba nie jest może najważniejsza, ale sporo o nim mówi.

Nie masz odwagi zapytać albo masz wątpliwości, czy jego odpowiedź jest do końca szczera? Spróbujmy to oszacować. Przed tobą 20 pytań. W każdym przypadku wybierz tylko jeden wariant - TAK lub NIE. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0 proc. Dodaj je do siebie, aby poznać ostateczny wynik. Ten nie musi być dokładny i do końca wiarygodny. Potraktuj to jako zabawę, która może dać ci do myślenia…

Ile eks ma na liczniku twój ukochany? Sprawdzamy!

Zobacz również: Dokładnie tylu kochanków ma statystyczna kobieta, zanim zostanie żoną (Zbliżasz się do tej liczby?)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-05 22:03:23

Hahaha wyszło dobrze :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-05 21:13:51

Wyszło mi 75 a to ze mną stracił prawictwo jak miał 18 lat. Lipny ten test.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-05 22:03:54

Może test nie jest lipny tylko ty nie o wszystkim wiesz XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-06 08:03:58

Wiem więcej niż mi potrzeba. Mój facet jest przystojny i pewny siebie ale ma konkretne poglądy które nie każdej kobiecie będą pasować więc byłam jego drugą dziewczyną ale pierwszą z którą uprawiał seks.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-06 19:03:49

każda by takiego chciała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-05 10:15:43

Mój twierdzi, że spał z przeszło 70-cioma dziewczynami (ma 38 lat od 15 podobno spał tylko z 3, wraz ze mną). Wiem, że kłamie, tylko po co? I tak na pewno było ich dużo, bo widzę jakie wrażenie robi na dziewczynach, a mnie i to obrzydza, bo idąc do sklepu możemy spotkać takie z którymi spał. Obrzydza mnie to i co jakiś czas się z nim o to kłócę, a on twierdzi, że facet, który spał z dużą ilością dziewczyn, to macho. Dla mnie to nie macho, tylko zwykły dziwkarz i tyle. Czasem nawet zastanawiam się, czy go przez to nie zostawić, ale ja też nie mam 20-stu lat, tylko 10 mniej od niego, a w tym wieku już wie się, że są ważniejsze rzeczy niż liczba partnerek seksualnych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-05 18:13:46

O matko, szczerze on jest dziw..em.Ja na takiego nawet bym nie spojrzala!!!!.Kobieto uciekaj od niego...miej szacunek do siebie i godnosc.To nie wrozy nic dobrego!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-05 20:44:09

Brzydziłby mnie taki facet, zwłaszcza jeśli uważa, że to oznaka macho. Przecież "prawdziwy macho" nie może być wierny tylko jednej kobiecie bo powinien rozsiewać swoje "cudowne" geny. Cieszę się, że mam normalnego faceta, a Tobie nie zazdroszczę. Nie jestem jakaś pruderyjna, sama przed moim mężem miałam 3 innych partnerów seksualnych, ale nie wyobrażam sobie być z osobą która "zaliczała jak leci" by podnieść sobie morale i uważała jeszcze to za oznakę bycia fajnym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-06 13:43:32

Ja skończyłam 30 lat i jakoś nie myślę o sobie w kategoriach 'nie znajdę już faceta'. Co prawda jestem w fajnym związku od 5 lat, ale mieliśmy jeden kryzys i gdzie nie mogliśmy się dogadać i myślałam o rozstaniu, nie bałam się że zostanę sama - co najwyżej, że będę za nim tęsknić :P Nie ogarniam młodych kobiet, które nie zostawią łajzy bo 'już nikogo sobie nie znajda'. Ten twój to nie macho a zwykła ściera i brudas. Sorry, ale każdy kto sypia z obcą osobą jakby to było nic wielkiego jest zwykłym oblechem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1