Chcesz go zapytać, z iloma kobietami spał? STOP. Wyjaśniamy, dlaczego to ZŁY pomysł!

24 Października 2016

Nic nie zyskasz, a możesz sporo stracić. I tak wszyscy kłamią.

ilość partnerów seksualnych

Ta kwestia doprowadziła do rozpadu wielu dobrze zapowiadających się związków. Może lepiej jej nie poruszać? Niestety, wciąż odczuwamy ogromną potrzebę, żeby wiedzieć o swoim partnerze wszystko. Także, jeśli chodzi o jego przeszłość. Niemal w każdej relacji prędzej czy później pojawia się pytanie o liczbę partnerów seksualnych. Zupełnie tak, jakby miało to znaczenie dla aktualnej rzeczywistości. Czy facet, który spał tylko z jedną kobietą jest lepszy od tego bardziej doświadczonego?

Tracey Cox, ekspertka portalu „Daily Mail”, twierdzi, że nie. I radzi - najlepiej w ogóle o tym nie rozmawiajmy. Wcześniejsze podboje seksualne, a tym bardziej ich konkretna liczba, niczego nie tłumaczą, ani nie mają wpływu na nasze szczęście. Po za tym, nawet jeśli odważymy się zapytać, i tak nie otrzymamy szczerej odpowiedzi. W tej kwestii wszyscy bez wyjątku kłamią.

Dlaczego lepiej przemilczeć ten temat i nie dociekać? Jej argumenty wydają się wyjątkowo logiczne…

Zobacz również: On chciał wiedzieć, ilu miałam kochanków. Ta liczba go zaskoczyła… (REPORTAŻ)

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-24 09:32:11

Ja jestem niestety zazdrosna o te wszystkie byłe...może dlatego, ze wiem za dużo? Wiem co gdzie i jak robili..każdy szczegół. W dodatku często je widzę w towarzystwie i szlag mnie trafia. Mój facet mowi ze miał ich 11..a ma dopiero 30 lat. I od czasu do czasu jakąś sobie o nim przypomina i wypisuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-24 17:37:00

Dlatego nie powinno się rozmawiać o tym jak wyglądał seks z innymi partnerami i partnerkami. Z początku wydaje się, że to mało istotne, ale z czasem takie rzeczy i obrazy w naszej głowie mogą sprawić, że nabierzmy wstrętu do partnera. Ja miałam kilku partnerów, a on podobno około 30 partnerek seksualnych (ma 32 lata), w tym dziwki (jedna lub dwie), ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza, bo o nic nie mówi. Było minęło. A chłopak podobno był 6 i 8 lat w związku i nigdy nie zdradził.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1