Dlaczego kobiety kłamią na temat swojego dziewictwa? 20 wyznań, które dają do myślenia

09 Października 2016

Jedne udają cnotki, inne wypierają się swojej czystości. Powody bywają szokujące.

kłamstwo w sprawie dziewictwa

Teoretycznie dziewictwo to nasza prywatna sprawa. Jeśli nie chcemy mówić głośno o swojej czystości lub jej braku, to po prostu nie musimy tego robić. W praktyce bywa to bardziej skomplikowane, bo trudno utrzymywać to w tajemnicy przed partnerem albo wścibskimi koleżankami, które drążą temat. Czasami nie mamy wyjścia i mijamy się z prawdą, byle zakończyć kłopotliwą dyskusję.

Potwierdzają to anonimowe wyznania internautek, które na łamach aplikacji Whisper przyznały się do oszustwa w tej kwestii. Te dziewczyny i młode kobiety wstydzą się swojej cnoty lub „rozwiązłości”, dlatego wolą z premedytacją kłamać, niż powiedzieć prawdę. Kogo oszukały i dlaczego nie widziały innego wyjścia?

To naprawdę przykre, że niektóre z nas czują się z tego powodu stygmatyzowane…

Zobacz również: Co każda kobieta chciałaby powiedzieć facetowi, z którym straciła dziewictwo?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mężczyzna
(Ocena: 1)
2016-10-09 22:30:34

"Ostatnio okłamałam kilka osób na temat mojej czystości" (str. 3). A ja głupi myślałem, że czystość to coś związanego z mydłem i łazienką. Teraz już będę wiedział, dziewczyna może się nie myć nawet 2 m-ce, ważne by była dziewicą, wtedy jest czysta. PS. Ten "Pa00lot" to naprawdę "fajna" stronka, wiele rzeczy można się dokształcić (forma zdania celowa).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 12:41:46

Dlaczego nie można powiedzieć po prostu "to nie twoja sprawa"? Dlaczego czyjaś wartość czy atrakcyjność jest w ogóle zależna od tego czy ktoś jest aktywny seksualnie czy nie? Dla mnie w ogóle nie ma znaczenia czy moi koledzy i koleżanki mają to za sobą czy nie... Niedługo trzeba będzie się spowiadać z tego ile razy się to robi i w jakich pozycjach, nie próbowaliście jeszcze na pieska? Ale dziwaki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 12:36:24

Dlaczego kobiety kłamią nt. dziewictwa? Między innymi dlatego, że rozczytują się w artykulikach na takich portalach jak ten gdzie co drugi dzień jest jakiś tekst w stylu "najstarsza dziewica świata" albo "ilu partnerów powinnaś mieć żeby partner cię szanował". wasza hipokryzja nie zna granic?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1