13 wskazówek, by zostać doskonałą kochanką i zapewnić mu najlepszą noc w życiu

14 Sierpnia 2017

Jeśli chcesz, żeby on zapamiętał cię na zawsze, skorzystaj z naszych podpowiedzi, a będziesz to miała jak w banku.

najlepsza kochanka

Samo się nie zrobi! Zrealizuj swoje marzenia o byciu doskonałą kochanką, wcielając w życie poniższe wskazówki.

Rozpal go poza sypialnią
Niech to, co dzieje się w łóżku, będzie kulminacją pożądania i napięcia między wami. W sypialni nie zaczynajcie od zera. Jeszcze zanim się w niej zamkniecie, spróbuj go rozpalić. W jaki sposób? Wysyłając mu swoje zdjęcia, pikantne SMS-y, MMS-y czy wiadomości na Messengerze. Jeśli dobrze się postarasz, on nie będzie mógł się skupić na niczym. A gdy już cię dopadnie… Pewnie wiesz, co się będzie działo.

Nie zakochaj się
Mężczyźni potrafią oddzielić seks od uczuć. Kobiety nie zawsze. I tu zaczyna się problem. Jeśli seks ma być naprawdę udany i nie nastawiasz się, że od razu będzie z tego związek, spróbuj podejść do sprawy na chłodno i nie zakochać się w swoim partnerze. Pozwoli ci to w pełni cieszyć się zbliżeniem, nie kalkulując, co będzie potem. A na faceta też dobrze to wpłynie.

Noś kulki gejszy
Z noszenia kulek gejszy są same plusy. Wzmacniasz mięśnie Kegla, dzięki czemu oboje macie dużo lepszy seks, szybszy orgazm, a ty dodatkowo zapewniasz sobie łatwiejszy poród, krótszy połóg i zabezpieczasz się przed przykrymi dolegliwościami związanymi z wiekiem. Noś je podczas zwykłych, codziennych czynności. Na początek wybierz kulki pojedyncze, większe i lżejsze. Z czasem pomyśl np. o podwójnych kulkach waginalnych.

Inicjuj
To prawda, że faceci są zdobywcami, co nie znaczy, że nie lubią, gdy kobieta przejmuje inicjatywę. Uwielbiają to! Najgorsze, co może mu się przytrafić w sypialni, to zimna jak lód królowa śniegu, nawet jeśli zniewala urodą. Doskonała kochanka cieszy się seksem. Nie czeka na ruch ze strony mężczyzny, tylko bierze sprawy w swoje ręce i odkrywa przed partnerem swoją kreatywność.

Bądź pewna siebie
Skończ już z tymi kompleksami, dobrze? Skoro ten facet zwrócił na ciebie uwagę, to znaczy, że mu się spodobałaś. A jeśli on podoba się tobie, nie szukaj dziury w całym, tylko zaszalej, dziewczyno! Pewność siebie, szczególnie w sypialni, jest bardzo podniecająca. Dlaczego? Patrz: punkt poprzedni. Mężczyźni po prostu marzą o takich kobietach. Seks nocą pod kołdrą? Ale to już było…

Polecamy także: Historia Piotra: „Doradźcie mi, jak zerwać z dziewczyną. Mam pewien pomysł, ale nie wiem, czy dobry”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-27 21:56:19

nie zakochaj sie i juz proste przecież czemu ja sobie tego nie rozkazałam, zapomniałam ehh :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-17 13:23:35

"Nie zakochaj się Mężczyźni potrafią oddzielić seks od uczuć. Kobiety nie zawsze. I tu zaczyna się problem. Jeśli seks ma być naprawdę udany i nie nastawiasz się, że od razu będzie z tego związek, spróbuj podejść do sprawy na chłodno i nie zakochać się w swoim partnerze. Pozwoli ci to w pełni cieszyć się zbliżeniem, nie kalkulując, co będzie potem. A na faceta też dobrze to wpłynie." nie mysleliscie o zatrudnieniu kogos innego ? nie zakochaj sie? daj d...y kazdemu bo lepszy seks bez milosci ? czuje sie upokorzona tym artykulem. Seks jaki mam wspanialy to z moim partnerem a nie obcym dziwadlem, najlepiej moze bez zabezpieczen jeszcze bo ma byc mu lepiej a nie sobie? kobieta tu traktowana jest jak smiec do ru..ania. Facet to pisal ? moze niech poszuka innej pracy. Dla mnie dno, odechciewa sie wchodzenia na ta strone. jest tu coraz gorzej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-15 01:14:01

Kobieta sprowadzona do roli przedmiotu. Dno nie artykul.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-14 10:11:59

Nie zakochaj się? Wtf...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1