Warta zachodu, czy łatwa zdobycz?

31 Maja 2008

Za jaką kobietę uważają cię faceci?

Warta zachodu, czy łatwa zdobycz?

Kluczem do znalezienia odpowiedzi na pytanie, jakie postawiłyśmy w tytule, jest ocena tego, w jaki sposób dozujecie swoją seksualność. I nie chodzi o to, czy jesteście rozwiązłe, czy też bardzo nieśmiałe, ale o to, jak długo mężczyzna musi czekać, zanim pójdziecie z nim do łóżka. Jeśli raz uzna was za mistrzynie przystępności, raczej tego zdania nie zmieni, nawet jeśli od pierwszej komunii należycie do koła różańcowego.

Jeżeli któraś z was decyduje się na seks z mężczyzną, bo sądzi, że w ten sposób go zdobędzie, on to wyczuje i przestanie ją szanować.

Sherry Argov, amerykańska autorka poradników dla kobiet, wyszczególniła cechy pozwalające rozpoznać, czy masz naturę łatwej zdobyczy:

  • Już na początku znajomości mówisz dużo o seksie.
  • Eksponujesz swoje ciało, podkreślasz ubiorem seksualność, jesteś wyzywająca.
  • Kleisz się do mężczyzny i prawisz mu komplementy.
  • Na drugiej randce zapraszasz go do siebie i lądujecie w łóżku, a w efekcie oboje czujecie się niewyraźnie.

Czym różni się zachowanie kobiety wartej zachodu?

Ona flirtuje subtelnie, bo delikatne aluzje do tematu seksu bardziej rozpalają męską wyobraźnię niż przesadna otwartość. Przy tym ubiera się bardzo kobieco, ale nie wulgarnie - w jej stroju kuszące są pojedyncze akcenty, bo ona nie chce wyglądać jak idąca do pracy prostytutka. Po udanym spotkaniu nie zaprasza go do siebie. Całuje się z nim długo i namiętnie, po czym zamyka drzwi przed nosem. Bawi się z facetem w kotka i myszkę, co tylko wznieca jego pożądanie.

Trik kobiety wartej zachodu: Zanim mu się pokażesz w seksownej bieliźnie, pozwól, by zobaczył ją wiszącą w twojej łazience. Jego wyobraźnia z pewnością będzie płatać mu później figle. Patrząc na ciebie, nie będzie mógł przestać myśleć o tym, jak cudownie musisz wyglądać w tym koronkowym body.

Nie próbujemy zachęcić was do celibatu ;). Chcemy wam jedynie uzmysłowić, że odczekanie z seksem przynajmniej miesiąc ma więcej zalet niż wad.

Wy możecie lepiej poznać mężczyznę, zanim dojdzie do zbliżenia. Faceci natomiast lubią trochę się pomęczyć, więc my powinnyśmy dać im szansę wykazania się i, co zawsze podkreślamy, ujawnienia ich natury łowców. Bo w każdym z nich drzemie dziki kłusownik, który biegnie za tą sarenką, która mu najbardziej ucieka.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (115)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-20 20:37:00

To r@czej norm@lne,że f@ceci lubi@ j@k s@mi zdobyw@j@ kobiety, @le ciek@wy @rtykół. Alutka_xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-01 16:56:00

ja dziewicą jestem...do tego mega wybredna, więc każde pytanie wśród facetów 'a ta [imię], to jaka jest?' kończy się ripostą..tych którzy mnie znają 'nie dla Ciebie'/ wiem, że oni to lubią ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-11 02:11:39

i teraz po 50 trudno ci będzie cokolwiek znaleźć więc musisz zostać mega niedostępna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-05 00:42:00

my ich mamy kusić i zmuszać żeby czekali, ale z drugiej strony samym sobie robimy szlaban na seks ..... miesiąc bez seksu z facetem na którego strasznie lecisz? niewiem niewiem.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-20 17:16:00

kłusownik a lowca to roznica, nie obrazac mi tu prosze mysliwych

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-04 13:57:00

[quote="Gosc"]' nie zapraszam facet do siebie do domu po 2giej randce, ale i tak zwykle b. szybko ladujemy w lozku i nie sadze bym byla trudna zdobyczą'[/quote] coś tu się kłóci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-04 13:56:00

Ja mojego faceta 'kusiłam' trzy miesiące po pół roku związku :P dziś mówi że mu się opłacało

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-09-06 12:10:00

beznadziejny artykul nie gadam o seksie za duzo, nie ubieram sie wyzywajaco i nie zapraszam facet do siebie do domu po 2giej randce, ale i tak zwykle b. szybko ladujemy w lozku i nie sadze bym byla trudna zdobyczą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-08-28 14:49:00

właśnie:] lepiej zwiększać apetyt niż od razu dawać jeść;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-08-27 11:58:00

Jej.. no artykuł świetny ;) najlepiej podsycać niż od razu "dać".. ;) Z moim Kochanym facetem znamy się od ponad roku.. Raczej nie czekaliśmy długo na skonsumowanie związku hihi..ale musze przyznac, ze ten czas przed-uch.. haha.. był bardzo, bardzo... naszpikowany emocjami.. hihi.. wiec któregoś dnia poprostu oboje nie wytrzymaliśmy już ;) i było cuuuuudownie ;) warto troszkę poczekać! Zapewniam!! A te z Was, które uważają że poprzez sex zatrzymacie faceta- to bzdura!.. Kiedyś jakiś facet spytał mnie- czemu laski nie chcą od razu isć do łóżka-przecież nawet jak po m-cu jak się z nią przespią, moga odejsc..wiec nie widza różnicy czy to bedzie 1 dzień czy 1 miesiac po poznaniu się... NO MASAKRA.. Dla mnie jest różnica ;) a dla Was??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-27 09:03:32

a wg. mnie lepiej czasu nie marnowac ani sobie, ani facetowi, sprawdzic szybciutko, czy choc w tej kwesti (badz co badz waznej) sobie odpowiadacie, a jesli nie to bye... nie mowie nawet o seksie z penetracja, raczej o pieszczotach, zabawie... sprawdzić, a jeśli nie ten to szukać kolejnego, No nic... jestem kobietą raczej z męskim podejściem do seksu, tak już mam. I szczerze mowiac wiekszosc mezczyzn sie mnie bala i uciekala :) ale wkoncu znalazlam sobie godnego partnera :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-08-12 18:00:00

Zgadzam się :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz