7 wad pozycji misjonarskiej, o których nikt głośno nie mówi

01 Stycznia 2017

Seks „po bożemu” jest mocno przereklamowany!

pozycja misjonarska

Seks potrafi być bardzo przyjemny, ale także niezwykle kłopotliwy. Mówimy przecież o dwóch nagich osobach, które w jednej chwili muszą pokonać własne słabości i kompleksy, a przy okazji wykazać się fantazją. Sporo tu niezręczności i niepewności. Dotyczy to również najbardziej oklepanej, znanej od zarania ludzkości i często wyśmiewanej pozycji klasycznej.

Wbrew pozorom, pozycja misjonarska wcale nie jest taka uniwersalna, prosta i przyjemna, jak próbuje nam wmawiać Kamasutra i eksperci. Doświadczeni kochankowie wręcz jej unikają, bo zdążyli się już przekonać, że im coś teoretycznie łatwiejsze, tym trudniejsze w praktyce. W łóżku czeka na nas wiele pułapek.

Z jakimi musisz się liczyć, kiedy kochacie się „po bożemu”?

Zobacz również: Z tym musisz się liczyć, kiedy robicie to NA PIESKA (7 problemów, o których się niestety nie mówi)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-02 09:16:43

piekna prowokacja autorki napisana po to, zeby tylko nabic wejsc i komentarzy a lykacie jak pelikany :) proponuje zalozyc bunt przeciw tej glupocie i nie wchodzic juz w zaden nastepny artykul z tej serii

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 1)
2017-01-02 01:50:51

To już 3 artykuł z tej serii i zastanawiam się jaki cel ma autorki? Chce pokazać, ze każda pozycja seksualna jest bez sensu?. Nie jestem wstanie zgodzić się z większością wad wymienianych przez autorkę, sa ona chyba szukane na sile. Z rekami w czasie seksu można zrobić bardzo wiele: można obejmować partnera, gładzic go po plecach, dać mu klapsa wszystko zależny od naszej fantazji. Patrzenie facetowi w oczy jest krepujące? Całujecie się, jesteście nadzy dotykacie wszędzie, a problemem jest spojrzenie sobie w oczy ? Kolejny raz czytam, ze po jakimś czasie coś zaczyna bolec: w czasie seksu od tylu bolą nas ręce od podpierania, w czasie seksu na stojąco nogi, a w czasie pozycji misjonarskiej facet możne okazać się za ciężki. Oczywiście większość z nas nie jest mistrzyniami fitnessu i odczuwa zmęczenie, ale czy to jest powód, żeby rezygnować z pewnych pozycji ? A juz najgorszym argumentem jest to, ze nie jest to pozycja dla feministek bo kobieta nie ma nic do powiedzenia i tylko może czekać aż facet zrobi swoje.... Feministki muszą zawsze dominować i nie mogą pozwolić facetowi nigdy przejąc kontroli ? Poza tym większość z nas w czasie seksu zmienia pozycje co powoduje, ze brak kondycji czy penetracja pod innym katem nie są problemem, a dodatkowo zarówno nam jak i naszym partnerom daje wiele przyjemności

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-01 21:40:57

chyba pisała to dziewica

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-01 21:40:09

można objąć partnera - zalecane nawet, a patrzenie w oczy krępujące ??? Serio?To może seks w toalecie z nieznajomym od tyłu( ironia ) .Artykuł amatora , albo prawiczka , który nic nie wie o uprawianiu miłości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Avenal
(Ocena: 5)
2017-01-01 18:04:17

Zgaduję, że teraz co kilka dni będzie pojawiał się taki artykuł o każdej możliwej pozycji...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-01 17:53:42

Ten kto pisze te artykuły chyba nigdy nie uprawiał seksu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-01 12:32:25

A więc ciąg dalszy serii obrzydzania seksu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-01 09:48:16

Czy ktoś kto pisał ten artykuł kiedykolwiek w ogóle uprawiał seks? Skąd to puste założenie, że trzeba akt od poczatku do końca odbębnić w jednej pozycji? Chyba logiczne, że konfiguracja w łóżku może dowolnie zmienić się w każdym momencie... Zabrać wam to jedno założenie i wszystkie wasze argumenty idą się... huśtać. O każdej pozycji można wysmarowć stek takich minusów jeżeli założymy, że tylko ta jedna będzie używana w sypialni codziennie od poczatku do końca seksu... Dajcie se spokój z tą srią bo wymyślacie na siłę wady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1