Waszym zdaniem: Do jakiego wieku facet może być prawiczkiem?

25 Lipca 2016

Kobiety próbują określić idealny wiek na utratę męskiej cnoty.

seks z prawiczkiem

Podobno wszyscy mężczyźni marzą o tym, by kiedyś spotkać na swojej drodze dziewicę. Nie wszystkim się to udaje i pewnie dlatego kobieca czystość jest tak pożądanym „towarem”. Czy w drugą stronę działa to podobnie? A może jednak wolimy bardziej doświadczonych partnerów? Dziś pytamy wprost - w jakim wieku chłopak powinien stracić cnotę. Odpowiadają ich potencjalne partnerki.

Nasze rozmówczynie analizują wszystkie za i przeciw wczesnej utracie dziewictwa. Zastanawiają się także, czy dorosły prawiczek to pociągająca, a może bardziej odstraszająca perspektywa. Zgodnie przyznają, że wiele zależy od dojrzałości, a ta w przypadku panów wcale nie przychodzi z wiekiem. Spotykały na swojej drodze dojrzałych 16-latków, jak i zdziecinniałych facetów po trzydziestce.

Mimo wszystko - czy istnieje idealny moment na męski pierwszy raz?

Zobacz również: Jak sprawdzić, czy ON jest prawiczkiem? (TEST na jego dziewictwo)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-25 16:42:50

Mój chłopak swój pierwszy raz miał ze mną w wieku 20 lat. Jest bardzo przystojny, umięśniony i zawsze miał powodzenie dlatego byłam przekonana, że przede mną miał wiele dziewczyn (chociażby na jedną noc) dlatego wolałam nie wiedzieć i nie pytałam ile ich było. Przed pierwszym razem przyznał się, że nigdy tego nie robił (dodam że wczesniej nie miał dziewczyny). Tłumaczył mi to w ten sposób, że miał na to wiele okazji, ale skoro dziewczyna sama pakowała się do łóżka, to usiała robić to z wieloma facetami, a z taką dziewczyną napewno nie chciałby mieć wpadki. Mówił, że był bardzo ciekawy, ale chciał to zrobić ze swoją dziewczyną, żeby nie żałować gdyby coś się stało.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mi się wydaje
(Ocena: 5)
2016-07-25 12:45:17

Jestem pewna, że dziewictwo ogranicza. Oczywiście do pewnego wieku to rzecz święta, ale odkładanie tego na wieczne później to durnota. Póżniej to trzeba będzie brać erozon max bo nie staje, trzeba korzystać z czasu kiedy wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-25 10:31:27

Wbrew są faceci którzy się szanują i nie pojda z pierwszą lepszą do łóżka. I na szczęście puste baby takiego faceta ie będą chciały i nie zepsują go tym wartościowym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-25 10:29:06

Mój eks był prawiczkiem, obecny partner również.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-08 23:33:07

A ja miałem 26 lat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1