9 zdań, których żadna dziewica po dwudziestce nie powinna usłyszeć

07 Października 2017

Zastanów się, zanim postanowisz kogoś zmotywować lub pocieszyć...

późna utrata dziewictwa

Na temat wieku inicjacji seksualnej przeprowadzono już wiele badań, ale ich wyniki nie dają jasnej odpowiedzi na podstawowe pytanie - kiedy tracimy cnotę. Wynika to z bardzo prostej przyczyny. Wszystkie opierają się na odpowiedziach ankietowanych, a ci nie zawsze pozwalają sobie w tej kwestii na pełną szczerość. Równie dobrze może to być 16, a nawet 20 lat. Przyjmijmy więc teoretycznie, że większość z nas wchodzi w pełnoletność z pewnym bagażem intymnych doświadczeń.

A jeśli nie i wciąż czekamy na pierwszy raz? Wtedy pojawiają się wątpliwości - prawdopodobnie coś jest ze mną nie tak. To całkowicie naturalne. Zwłaszcza dziś, kiedy podbojami seksualnymi chwalą się coraz młodsze z nas, a ciąże 13-latek zdarzają się częściej, niż kiedykolwiek wcześniej. Najgorsze, co może nas wtedy spotkać, to roztrząsanie tematu przez osoby trzecie. Jedni sugerują, że czas coś w tym wreszcie zrobić, a inni nieudolnie pocieszają.

Kiedy sama jesteś lub spotykasz na swojej drodze 20-kilkuletnią dziewicę - tych słów nigdy nie powinnaś usłyszeć, ani wypowiedzieć. To tylko pogorszy sytuację.

Zobacz również: Poznajcie 27-LETNIĄ DZIEWICĘ. Dlaczego jeszcze tego nie zrobiła? (Bardzo odważne wyznanie!)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-10 18:52:40

Mam 20 lat i wciąż jestem dziewicą... bardzo się tego wstydzę i nawet jak kiedyś rozmawiałam z własną mamą to jej się nie przyznałam. Czuję się jak dziwoląg, który nie pasuje do tego świata :/ Chciałabym już zrzucić ten balast.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Michagm
(Ocena: 1)
2017-10-09 23:14:20

Czyli lepiej być poniżana ??

""Powinnaś wynająć męską prostytutkę Płatny kochanek cię rozdziewiczy i będzie po sprawie. Przestaniesz być dziwolągiem i pośmiewiskiem. Zupełnie tak, jakby utrata dziewictwa polegała tylko na przebiciu błony. Wmawianie komuś, że powinien pozbyć się tego „piętna" z byle kim zakrawa o szczyt bezczelności."" - Czyli zaliczyć ?? To lepiej zapomnij o normalnym związku albo o małżeństwie. Taka tylko nadaje dla debilów i frajerów a nie dla normalnych. Czyli wierność jest bez szans. - Dziewictwo nie jest dziwolągiem. Czysta bez chorób wenerycznych ale też nie jest absorbowana genetycznie DNA czyli bez toksyny DNA [geny wpływa na potomka].

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-07 15:22:59

A moim zdaniem to prawda, że z każdym rokiem szanse na utrate dziewictwa maleją. W wieku nastoletnim chodzi się jeszcze do szkoły, gdzie można spotkać wiele fajnych i jeszcze niezajętych chłopaków, a mając 30 lat większość rówieśników ma już pozakładane rodziny, a jak nie to są albo wiecznymi kawalerami chodzącymi co tydzień na imprezy żeby zaliczyć kolejną dziewczyne albo gejami, ewentualnie dziwakami. I w artykule utrata dziewictwa jest przedstawiona jako "najważniejszy dzień w życiu". Może dla 15-latki jest najważniejszy, ale dla np. 30-letniej kobiety raczej nie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-07 07:42:48

A po co w ogóle o tym ludziom opowiadać? Można powiedzieć co najwyżej lekarzowi ginekologowi przed badaniem lekarskim, albo partnerowi przed rozpoczęciem współżycia. Innych nie powinno to obchodzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-07 11:50:30

Zgadzam się z Tobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1