Ile wiadomości musimy ze sobą wymienić, żeby umówić się na seks? Młodym ludziom wystarcza...

05 Stycznia 2017

Wyjątkowo szybko lądujemy ze sobą w łóżku!

niezobowiązujący seks

Z jednej strony możemy zauważyć coraz większy konserwatyzm wśród młodych ludzi. Interesują ich tradycyjne wartości, mają ogromne poczucie patriotyzmu i oficjalnie brzydzą się wzorcami ze „zgniłego Zachodu”. Czasami to tylko deklaracje, bo inne badania pokazują, jak bardzo wyzwolona jest dzisiejsza młodzież. Jeszcze nigdy w historii nie było takiej swobody w nawiązywaniu relacji damsko-męskich i przenoszenia ich do sypialni.

Okazuje się, że kiedy mamy ochotę na igraszki, to nawet nie musimy się specjalnie starać. Nawet singielka bez planów na wieczór ma niemal 100-procentową pewność, że zawsze znajdzie sobie kogoś na jedną noc. Nowoczesne technologie skracają dystans i pozwalają na większą bezpośredniość.

Właśnie zbadano, ile SMS-ów albo wiadomości w aplikacji lub portalu randkowym trzeba wymienić, by wylądować ze sobą w łóżku. Będziesz w szoku, jak szybko to się dzieje

Zobacz również: Ilu miałaś kochanków? Sprawdź, czy według facetów jesteś ŁATWA!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-05 03:41:19

Siedzą dwie samotne dziewczyny w barze, ogólnie jest Ok, ale chłopa by się zdało. - Znasz jakiś facetów? - Pewnie - To dzwonimy do 32-óch - A po co nam tylu? - Po pierwsze: połowa nie przyjdzie - Ale, po co nam 16-tu? - Po drugie: połowa się upije. - Ośmiu to też dużo. - Po trzecie: połowa jak zwykle nie będzie mogła. - A czterech? - A co, nie chcesz dwa razy...??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1