10 typów kochanek. Którym jesteś Ty?

09 Września 2017

A teraz czas na mały eksperyment. Jesteś ciekawa, jak wypadasz w łóżku? Zestawiamy najczęściej spotykane typy kochanek, żebyś mogła sprawdzić samą siebie.

typ kochanki

W sypialni jak w życiu – bywa różnie. Tak jak różni są kochankowie, tak każda kobieta zachowuje się w łóżku inaczej. Ciekawa jesteś, jak to wygląda w twoim przypadku? Przeczytaj ten tekst, a dowiesz się o sobie ciekawych rzeczy.

Na Anastasię Steele
Kochanka w typie Any Steele („Pięćdziesiąt twarzy Greya”) całkowicie oddaje inicjatywę partnerowi. Realizuje jego fantazje, za jego sprawą wchodzi coraz głębiej w świat erotycznych doznań. Sama jest raczej bierna, choć otwarta na eksperymenty – nawet jeśli początkowo podchodzi do nich z rezerwą. Może sprawiać wrażenie dziewczyny nieśmiałej i wycofanej, gdy jednak trafi na odpowiedniego faceta, otwiera się przed nim niczym róża. Zaufanie to dla niej podstawa każdego związku, również erotycznego.

Na Kate Winslet
A raczej na Rose DeWitt-Bukater Dawson, którą znasz z „Titanica”. Kochanka w jej typie w miłosnych uniesieniach i seksie szuka ucieczki od codzienności. Gotowa zaryzykować wiele, gdy poczuje, że jest z mężczyzną perfekcyjnie dopasowana. Lubi bawić się seksem, choć równie istotne są dla niej uczucia. W układzie kobieta–mężczyzna chętnie gra pierwsze skrzypce. Proponuje, pokazuje, eksperymentuje. Lubi wchodzić w rolę przewodniczki, która wprowadza partnera w świat intymnych doznań.

Zobacz także: Ideał faceta według kobiet: 12 najseksowniejszych cech ♥


Na Monikę Lewinsky
Oto typ kochanki, która z impetem wkracza w życie mężczyzny. Ma w sobie magnetyzm, dla którego facet jest w stanie zaryzykować wiele – i ryzykuje, nawet jeśli jest żonaty czy z innych względów nie powinien sobie pozwolić na romans. Kochanka w typie Moniki Lewinsky jest kobietą, dla której faceci tracą więcej niż głowę. W łóżku jest partnerką wymarzoną: nie boi się innowacji, jest spontaniczna i kreatywna.

Na Izabelę Łęcką
To typ kochanki, która może być dla mężczyzny zgubą. Bo piękna, elegancka, dystyngowana. Przyciąga jak magnes. Lecz z drugiej strony zimna, raczej nieczuła i niezaangażowana. Kobieta w typie Łęckiej chce być adorowana i traktowana jak księżniczka. W sypialni nie jest zbyt skora do przejmowania inicjatywy. Zawsze chce prezentować się nienagannie, dlatego raczej nie zaryzykuje seksu z samego rana. Najpierw wymknie się do toalety, by zrobić wokół siebie porządek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-09 11:30:46

Coś pomiędzy na pianistkę i na monroe?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gg
(Ocena: 5)
2017-09-09 11:41:55

ja tak samo pomyślałam :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1