Ty też udajesz orgazm?

22 Czerwca 2016

Zwykle zarzuca się to aktorkom występującym w filmach porno, ale w rzeczywistości orgazm udaje ponad połowa Polek. Dlaczego?

udawanie orgazmu

Jak znaleźć mięsień Kegla?

Wyczujemy go, gdy położymy opuszki palców tuż nad kością łonową, nad genitaliami, w pobliżu miejsca, gdzie zaczynają się włosy łonowe. Opuszki palców drugiej ręki należy umieścić tuż poniżej kości ogonowej, która znajduje się na samym końcu kręgosłupa, w pobliżu miejsca, gdzie zaczyna się przerwa między pośladkami. Następnie spróbujmy zacisnąć mięśnie dna miednicy, tak jakbyśmy chciały zatrzymać strumień moczu. Wówczas poczujemy pracę mięśnia Kegla.

Najskuteczniejszym ćwiczeniem jest codzienne zaciskanie mięśnia – przez 8-10 sekund, początkowo z pięcioma powtórzeniami, zwiększając ich ilość w miarę postępów treningowych, aż do 25. Po każdym skurczu należy dokładnie rozluźnić mięsień, ponieważ faza rozluźnienia jest bardzo ważna w czasie ćwiczeń. W ich trakcie oddychamy głęboko i powoli. Zaciskamy mięsień na wydechu, rozluźniamy na wdechu.

Do jego ćwiczenia można też użyć specjalnych ciężarków dopochwowych, zaciskając mięsień tak, aby utrzymać przedmiot w środku. Sprawdzą się również kulki gejszy, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

RAF

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-06-22 23:17:20

re: Ty też udajesz orgazm?

A ja z kolei zawsze kiedy zaczyna się robić zbyt dobrze zatrzymuję się i ni .. we wsi, dalej nie dam rady doprowadzić ;) Także szczęśliwe te, które mialy, ja jakaś uszkodzona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-22 19:04:22

re: Ty też udajesz orgazm?

oczywiscie ze udaje po to zeby szybciej skonczyl i nie meczył mnie bo po 20latach małzenstwa sex to przykry obowiazek.Za pozno na rozwod i tak czlowiek sie meczy....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-22 17:26:05

re: Ty też udajesz orgazm?

Ja to chyba nigdy nie miałam orgazmu, mam 22 lata. Ani łechtaczkowego ani pochwowego, z partnerem jest mi bardzo bardzo przyjemnie ale to chyba nie to, nawet sama nie potrafię się do niego doprowadzić, jakieś rady?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-22 13:44:33

re: Ty też udajesz orgazm?

Nigdy nie udawałam. Jak nie miałam to mówiłam wprost ze nie dostałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-22 07:55:58

re: Ty też udajesz orgazm?

nie mam większych trudności z orgazmem, mój partner wie czego mi trzeba, ale czasem są takie dni, że po prostu nie dojdę i już. przeważnie mówię, że nic z tego z mojej strony, ale zdarzało mi się niestety udawać. rzadko, bo rzadko, ale jednak. trochę żałuję, ale z drugiej strony w naszym przypadku nie będzie się utrwalać nieodpowiednich nawyków.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1