Sztuczna błona dziewicza - po 15 min stapia się z pochwą, w kontakcie z penisem "krwawi"

10 Grudnia 2011

Można kupić na Allegro!

dziewictwo

Żyjemy obecnie w czasach, kiedy z roku na rok obniża się wiek inicjacji seksualnej. W Polsce na jej podjęcie najczęściej decydują się nastolatki pomiędzy 17. a 19. rokiem życia, jednak w szybkim tempie rośnie również procent młodych ludzi, którzy zaczynają współżycie przed ukończeniem 17 lat. Będąc w tym wieku nietrudno o błąd, szczególnie w przypadku niedojrzałych dziewcząt, które później przez wiele lat mogą żałować decyzji o zbyt wczesnej utracie cnoty. Tym bardziej, że mężczyźni zazwyczaj wolą wiązać się z dziewicami.

Z myślą o takich kobietach japońscy naukowcy opracowali… sztuczną błonę dziewiczą. Instrukcja obsługi tego gadżetu jest banalnie prosta: wystarczy dokładnie umyć ręce i wsunąć implant do pochwy. Po upływie 15-20 minut preparat pod wpływem ciepła zwiększy swoją objętość i dokładnie wyścieli waginę, imitując tym samym prawdziwą błonę dziewiczą.

- Pod wpływem wsunięcia penisa do pochwy następuje przerwanie warstwy i wypłynięcie substancji rozpuszczalnej w śluzie, dokładnie imitującej w konsystencji i kolorze ludzką krew. Umieszczenie implantu w ciele jest bezbolesne i bezpieczne dla zdrowia. Podczas wsuwania penisa mężczyzna czuje opór jaki stawia naturalna błona dziewicza – zachwala producent wynalazku.

Produkt jest już dostępny w Polsce na jednym z największych portali aukcyjnych. Jego cena waha się od 119 do 249 zł.

Co o tym wszystkim myślicie? Uważacie, że taki sposób na „odzyskanie” dziewictwa to dobry pomysł?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Jak często (TAK NAPRAWDĘ) mężczyźni myślą o seksie? Oj, zdziwisz się...

Mit o ilości kosmatych myśli u mężczyzn został obalony.

Portret współczesnej 14-latki: Sypia ze starszymi panami, jest seksualnie niewyżyta

Agresja seksualna jest na topie już w gimnazjum.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (83)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Last Just
(Ocena: 5)
2013-01-20 12:46:12

Totalna głupota.... Niektórym przydałyby się sztuczne mózgi... Może spodoba Wam się japoński wynalazek polegający na zaimplantowaniu sztucznego ogona, który jest połączony z kościa ogonową i jest ruchomy :O Czad...... Jak nie jesteś dziewicą to powiedz to otwarcie a nie oszukuj kogoś a przede wszystkim samej siebie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-23 21:49:37

Nie bardzo rozumiem, dlaczego wszyscy się tak oburzają. Oczywiście, okłamywanie kogoś, że jest się dziewicą to czysty absurd w naszym kraju i w tych czasach, ale spójrzmy na to z innej strony. Ja potraktowałabym to raczej jako zabawkę, w końcu są faceci, którzy uwielbiają fizyczne uczucie przebijania błony, więc dlaczegoby nie zrobić frajdy partnerowi i nie wypróbować czegoś takiego..?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-23 21:42:56

Hm, a ja uważam, że coś takiego równie dobrze możnaby potraktować jako zwykłą zabawkę. Są faceci, którzy uwielbiają uczucie przebijania błony dziewiczej, to jest jak fetysz i myślę, że każdy jakiś ma. Oczywiście, kupowanie czegoś takiego, żeby oszukać faceta, że jest się dziewicą to kiepski pomysł, natomiast wypróbowanie czegoś dla przyjemności partnera... Czemu nie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-23 12:27:53

'jestem studentką VI roku Medycyny. Z przykrością muszę poprzec kolegów, którzy uważają że to fizjologicznie niemożliwe. Jak najbardziej mają rację. Tampon umieszczamy między waginą, u ujścia zewznętrznego pochwy. Błona dziewicza znajduje się dużo dużo dalej. Nie będę tutaj rzucać medycznymi słówkami bo mało z tego zrozumiecie. Gdyby błona dziewicza była tak blisko to dziewictwo możnabyłoby stracić...z palcem :) pozdrawiam' A moja mama jest lekarzem od prawie 20 lat i powiedziała mi, że można stracić dziewictwo, jeśli za mocno wsunęło się tampon. I owszem, można stracić dziewictwo z palcem, są takie przypadki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-16 02:16:51

ffreakBellois: wiemy, że byś ciął, czytaliśmy to samo w Twoim edprzponim komentarzu. pewnie dałoby się do tego Twojego komentarza odnieść już wcześniej, ale zapomniałeś dodać za co byś ciął, w czym jest on obraźliwy, czy tam niekulturalny, bo w tym, że na temat się chyba zgadzamy wszyscy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-29 14:46:16

A wonderful job. Super hlefpul information.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-23 10:06:01

Chore. Jak można tak oszukać swojego faceta?! Człowieka, którego się kocha?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 12:27:51

Tutaj wpisz treść komentarza do Sztuczna błona dziewicza - po 15 min stapia się z pochwą, w kontakcie z penisem "krwawi"...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-21 12:27:11

Ale co by nie było, wcale nie takie głupie! Przecież jest wielu ludzi "wierzących", i nic się nie poradzi na cały absurd ich wiary, i co wtedy? Rzucić takiego? Czy może już dla dobra związku skłamać, niech myśli że jego ślubna była dziewicą?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-16 03:56:55

Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny kierunek ? Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/56

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz