Gra wstępna: Co robisz źle? (6 wskazówek od facetów!)

09 Listopada 2017

Dziś Światowy Dzień Gry Wstępnej. Wykorzystaj to!

gra wstępna

Facet instruujący nas w kwestii gry wstępnej – to brzmi całkiem zabawnie. Głównie dlatego, że większość facetów nie przykłada do tego żadnej wagi i najchętniej od razu skupiliby się na konkretach. To przede wszystkim my potrzebujemy przytulanek, dotyku i pocałunków, zanim zdecydujemy się na coś więcej. I może właśnie dlatego warto posłuchać ich sugestii, aby raz na zawsze się do tego przekonali...

Pieszczoty przed zasadniczą częścią igraszek są ważne. Pozwalają podnieść temperaturę w sypialni, rozluźnić mięśnie, przełamać wstyd i zachęcają do odważniejszych eksperymentów. Czasami o tym zapominamy i wtedy zabawa kończy się, zanim tak naprawdę się zaczęła. Warto uzmysłowić sobie, czego oczekuje partner, a wtedy on na pewno się odwdzięczy i stanie na wysokości zadania.

Jak powinien wyglądać idealny wstęp do seksu według mężczyzny? Dziś Światowy Dzień Gry Wstępnej, więc zastosuj się do tych kilku wskazówek!

Zobacz również: Gra wstępna na słodko. W tych igraszkach rozsmakujecie się oboje!

Nie zapominaj o czułych miejscach

I wcale nie chodzi o to jedno szczególne miejsce. O tej strefie najlepiej zapomnij na czas całej gry wstępnej. Chyba, że chcesz szybko skończyć i pozbyć się go z łóżka. Męskie ciało pełne jest stref erogennych – twarz, szyja, kark, uszy, pośladki, uda, brzuch, klatka piersiowa. Możliwości jest naprawdę sporo, więc warto o tym pamiętać. Przynajmniej będziesz miała pewność, że partner wytrzyma napięcie i poradzi sobie także później. Gdy skupiasz się wyłącznie na kroczu – istnieje spore ryzyko falstartu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-09 11:11:51

Ale głupoty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1