Cała prawda o SEKSIE ANALNYM: Ilu ludzi go uprawia i jak się do niego przygotowują? (Szok!)

29 Kwietnia 2017

Sprawdź, czy robisz to tak, jak inni. Wyniki sondażu zaskakują...

seks analny

Oficjalne statystyki mówią o tym, że miłość grecką uprawia już co trzeci aktywny seksualnie człowiek na świecie. Badania przeprowadzone w Polsce przez prof. Zbigniewa Izdebskiego wskazują na nieco mniejszą skalę - seks analny ma uprawiać 20 proc. naszych rodaków. Wbrew pozorom, nie jest to przyjemność zarezerwowana wyłącznie dla homoseksualnych mężczyzn. Potwierdza to również wielki sondaż portalu BuzzFeed.

Serwis postanowił sprawdzić, jakie doświadczenia w tej kwestii mają internauci. W badaniu wzięło udział niemal 300 tysięcy osób, które zdradziły, czy lubią tę formę bliskości oraz jak się do niej przygotowują. Wyniki tego anonimowego sondażu mogą szokować, bo skala zjawiska jest większa, niż podejrzewano.

Sprawdź, czy mieścisz się w analnej normie…

Zobacz również: EXCLUSIVE: Seks analny bez cenzury (TYLKO 18+)

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

~garmażerka
(Ocena: 5)
2017-04-29 21:17:53

Lubię seks, wszelkie eksperymenty, dziwne pozycje, zabawki i cokolwiek podpowie w tym temacie wyobraźnia, przecież o to chodzi, żeby były przeżycia, ale ludzie, na litość boską - D*PA NIE DO TEGO SŁUŻY. Seks analny to chyba jedyna rzecz w seksie, której nie jestem w stanie zaakceptować. Przynajmniej jeśli chodzi o mój tyłek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-29 21:45:31

Oj, na pewno nie jedyna ;) Ja sama też seksu analnego nie lubię. Boli mnie to i nawet jeśli ten ból jest mały, to i tak nie jest to jakoś specjalnie przyjemne, ale rozumiem, że niektórzy to lubią i toleruję to :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1