O tych zasadach pamiętają wszystkie kobiety, które mają dobry seks. Bierz z nich przykład

26 Marca 2018

Udane życie seksualne jest jednym z fundamentów szczęśliwego związku.

Całująca się para

Pary, które dogadują się w łóżku potrafią łatwiej porozumieć się również na innych obszarach wspólnego życia. Jeśli chcesz, aby wasz seks był na  piątkę z plusem, bierz z nich przykład i wprowadź poniższe zasady do swojej sypialni.

Przede wszystkim nie bądź samolubna. Podczas przypływu emocji zdarza nam się zapomnieć o partnerze i skupiać jedynie na osiągnięciu własnej rozkoszy. Dobry seks to praca zespołowa!

Chciałybyśmy, aby nasi mężczyźni domyślali się jakie mamy potrzeby i robili z nami dokładnie to, czego pragniemy. Niestety bez rozmowy to się nie uda. Musisz przełamać się i zacząć rozmawiać z partnerem na temat seksu. Tylko pamiętaj, aby nie robić tego tuż po zakończeniu igraszek. Wtedy on mógłby odebrać Twoje wskazówki jako zbiór pretensji. Najlepiej będzie, gdy zaczniesz mówić na co masz ochotę i dasz sygnał, że chciałabyś jak najszybciej to z nim zrobić. Faceci lubią wyzwania!

Zobacz również: Każdy facet chce, byś zrobiła TO w łóżku. Wstydzą się do tego przyznać

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ehhh
(Ocena: 3)
2018-04-12 16:39:55

Po 1 nie udawać,rozmowa nie jest zawsze najlepszym sposobem, dobrze jest dodatkowo nauczyc się dawac sygnały,tak aby byc czytelnym-mowa ciała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
FederacjaZielonych.pl
(Ocena: 5)
2018-03-27 12:21:37

Kobiety, nie męczcie się, wyzwólcie się:) Ciąża to nie choroba zobacz film poród doświadczenie orgazmu! Naturalnie=bez bólu=w kucki kobiety rodziły kilkanaścioro zdrowych dzieci! Rosjanka Fiodorowa Wasilijewa (1707-1782) to rekordzistka porodów doczekała się 69 dzieci, w ciąży była 27 razy, czyli przez około 20 lat a tylko dwójka nie wyszła z okresu niemowlęctwa. Pochodząca ze wsi Szui kobieta ani razu nie urodziła jednego dziecka. 16 razy miała bliźniaki, 7 razy trojaczki i aż 4 razy czworaczki. Rosjanka dożyła 75 lat. Ponoć po jej śmierci Fiodor szybko znalazł nową żonę. Nie ma jednak danych, czy urodziła mu kolejne. Naturalnie=bez bólu=w kucki kobiety rodziły kilkanaścioro dzieci! same bez operacji w szpitalu nie na leżąco= wykorzystując grawitację parcie układu mięśni, od kiedy zaczęto zmuszać je do rodzenia na leżąco zaczęły się problemy. Poród jest bolesny trwa dłużej i jest zagrożeniem dla zdrowia i życia matki i dziecka dziś 95 chce lekarza szpitali leków cesarki itp. patologii a np.cesarka to poważna operacja grozi powikłaniami a pobyt w szpitalach w siedlisku chorób bakterii i zarazków zakażeniem. A w szpitalu wszystko jest zrobione tak aby to lekarz miał wygodniej a nie rodząca kobieta to tak jak by robić kupę leżąc i wypiąć tyłek do góry. Przyrost naturalny był dodatni kobiety rodziły i wychowywały po 10 dzieci a dziś:)? Ale także w Polsce coraz więcej kobiet znowu rodzi naturalnie w kucki (już ok. 25) zamiast np. cesarskiego cięcia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ehhh
(Ocena: 3)
2018-04-12 16:34:25

Eeee nie widze zwiazku w twojej odpowiedzi hehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
marcelinka1994
(Ocena: 5)
2018-03-26 17:07:44

Fajne rady, ja poleciłabym jeszcze Man Pride :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1