SPERMA BEZ TAJEMNIC

29 Lutego 2012

Jak smakuje? Ile ma kalorii? Jak wpływa na zęby i skórę?

sperma

Choć sperma jest nieodłącznym elementem każdego stosunku, tak naprawdę niewiele par zdaje sobie sprawę z pewnych faktów na jej temat. To błąd, ponieważ temat nasienia niesie za sobą masę naprawdę zaskakujących ciekawostek.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kalorii ma sperma, jak smakuje, czy też jaką osiąga prędkość w czasie wytrysku, zajrzyj do naszego mini-przewodnika po świecie plemników. Miłej lektury!

Sperma w kulturze i religii

Spożywanie nasienia było praktykowane już w czasach zamierzchłych i nierzadko wiązało się z tradycją religijną. Według jednego z członków kościoła, Epifaniusza z Salaminy, Borboryci oraz członkowie innych libertyńskich sekt gnostycystycznych przyjmowali spermę jako Ciało Chrystusa. Z kolei w nowożytnym kościele Priapa konsumowanie jej było praktykowane ze względu na boską, życiodajną siłę, którą rzekomo zapewniała.

To jednak nie wszystko. Młodzi chłopcy z plemienia Etoro zamieszkujący w Papui-Nowej Gwinei, według tamtejszej tradycji, stają się dojrzali, gdy… połkną spermę starszych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (122)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Secretive.pl
(Ocena: 5)
2017-08-23 13:26:11

Jeżeli przeszkadza Wam smak i zapach spermy to warto sprawdzić kapsułki BeLOVE, które sprawią, że będzie słodka :) Opis dostępny na stronie: https://www.secretive.pl/img/cms/belove/belove-bez-tla.png

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ano
(Ocena: 5)
2013-05-29 10:53:18

re: SPERMA BEZ TAJEMNIC

wydalanie substancji rakotworczych. Dlatego ze podczas wytrysku wydzielaja sie hormony, ktore zmniejszaja popend na 1 2 dni. Pewnie to z tym zwiazane. Nie tyle, co zly artykół, co niedopowiedziany. Sklad jak skład, jakby poczytac reszte tych przezabawnych artykółów zapach jest najgorszy według pań.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
qwerty
(Ocena: 5)
2013-03-20 22:18:15

re: SPERMA BEZ TAJEMNIC

Załamany, pij więcej wody to ją rozrzedzisz ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-19 16:00:52

:/

dziwne, faceci wydalają substancje rakotwórcze, a dla kobiet to lek zapobiegający rakowi piersi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Załamany
(Ocena: 5)
2013-01-28 04:08:47

Mam problem. Moja sperma jest tak gęsta i klejąca że przesada. Czasami jak się spuszczę to potem mogę ją wyciągać z penisa jak pajęczynę. Takiej spermy raczej by nie chciała połknąć żadna partnerka. Nie wiecie może co mi jest ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
MeloN
(Ocena: 5)
2013-01-26 00:21:02

ile trzba fabczyć ,żeby sperma wytryskła ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-17 16:59:18

W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (która należy do tzw. trupich jadów, ma silny nieprzyjemny zapach rozkładających się zwłok i jest szkodliwa dla zdrowia (uszkadza układ krążenia) (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-15 14:24:12

Co za kretynka napisała ten artykuł?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-25 22:46:07

Ja nie uważam , że seks oralny ( w tym przypadku z połykiem spermy ) jest czymś złym. Ja jestem ze swoim chłopakiem niespełna trzy lata i od roku zaczęliśmy tego typu igraszki. Powiem szczerze, iż jeśli nasz mężczyzna dba o higienę, nie pije ogromnej ilości alkoholu i nie je codziennie niezdrowej żywności (tj. na przykład hamburger) to sperma ma normalny smak, smakuje jak zwykłe białko. Konsystencja wtedy też jest w porządku. Uważam, że jak ludzie się kochają to nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Trzeba próbować nowych doznań, zwłaszcza, iż to jest praktykowane od wieków i jakoś nikomu to nie zaszkodziło :) Ja od roku, gdy się na to zdecydowałam zauważyłam wiele zmian w wyglądzie zewnętrznym. Cera jest ładniejsza, włosy. A poza tym jeśli zadowalamy się nawzajem , nasz mężczyzna również ''smakuje'' nasze wydzieliny , to dlaczego my nie miałybyśmy tego robić? To jest indywidualna sprawa każdej z nas. I żadnej z wypowiedzi nie powinnyśmy negować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-13 17:35:32

Ojej co za bzdury.... Sperma zawiera dużo mikroelementów i wpływa na obniżenie ryzyka zachorowania na raka (więc łykać dla zdrowia tak?) a kilka wersów niżej już napisane, że wraz ze spermą wydalane są substancje rakotwórcze. Redaktorzy powinni przeczytać choć raz swoje tektsy ze zrozumieniem przed umieszczaniem ich w sieci :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-24 21:08:38

Dokładnie się z Tobą zgadzam. Bzdury. Na 2 stronie 2 i 3 wers. Jest tu sprzeczność

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-25 22:37:47

Skoro jesteście takie niedouczone to niestety nie rozumiecie przekazu. Sperma wydalana jest wraz z substancjami rakotwórczymi z organizmu mężczyzny, ale po połknięciu tej spermy przez kobietę nie uaktywnią się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz