20 szczerych wyznań dziewczyn, które zrobiły TO z prawiczkiem

30 Czerwca 2016

Jest im czego zazdrościć? Nie każda z nas sprawdzi się w roli seksualnej nauczycielki...

seks z prawiczkiem

Podobno każdy facet marzy o bliskim spotkaniu z dziewicą. Dla mężczyzny świadomość, że jest naszym pierwszym partnerem, to wyzwanie, ale i nagroda. Zwłaszcza w czasach, kiedy wstrzemięźliwość seksualna nie jest raczej w modzie, a doświadczenie w tej kwestii mają już nawet gimnazjalistki. Czy w drugą stronę działa to tak samo?

Użytkowniczki aplikacji Whisper, która służy do anonimowego wyznawania sekretów, coś o tym wiedzą. Choć o to nie zabiegały, dane im było spędzić noc z prawiczkiem. Dla niektórych z nich była to nobilitacja i powód do dumy, inne twierdzą, że nie sprawdziły się w roli nauczycielki. Z doświadczonym partnerem wygląda to zupełnie inaczej.

Z czym musisz się liczyć, kiedy wylądujesz w łóżku z erotycznym nowicjuszem? Powinnaś przygotować się na najgorsze…

Zobacz również: Za grubi na seks: Są małżeństwem od trzech lat, a jeszcze nigdy ze sobą nie spali!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

flinteczka
(Ocena: 5)
2016-09-13 15:53:43

Ja też "rozdziewiczyłam" mojego męża( wtedy chłopaka), choć sama miałam minimalne doświadczenie. na początku odlotu nie było, ale wspólnie się nauczyliśmy seksu i mogę powiedzieć jedno - im dłużej jesteśmy ze sobą tym jest na lepiej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-01 20:23:33

Mają zaplanowany ślub ale laska z jakiegoś powodu chciałaby żeby przyszły małżonek przeleciał inne kobiety...Co tam jakaś tam miłość, moralność, wierność, ludzka godność, prawdziwe uczucie....Czy dzisiaj nie da się stworzyć związku nie uprawiając wcześniej seksu z co najmniej kilkunastoma partnerami? Od razu można odpowiedzieć na to pytanie. W dzisiejszych czasach trzeba się "wyszaleć" i sprawdzić bo przecież nie można brać kota w worku, bo jak kogoś kochamy nad życie ale nie jest w łóżku misterem universe to rzucimy go jak psa. No bo jak to tak być w związku z człowiekiem który po pierwszym wspólnym seksie nie daje nam 10 orgazmów z pięcioma wytryskami? Statystyki rozwodowe mówią same za siebie. Co drugie małżeństwo kończy się rozwodem właśnie przez stawianie du.py na pierwszym miejscu i myślenie penisem. Kiedyś ludzie dobierali się w pary na całe życie. Nie musieli się wcześniej sprawdzać i upewniać z innymi by być ze sobą całe życie. Bo to jest właśnie postawienie miłości na pierwszym miejscu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
l
(Ocena: 1)
2016-07-01 03:51:16

,,Z czym musisz się liczyć, kiedy wylądujesz w łóżku z erotycznym nowicjuszem? Powinnaś przygotować się na najgorsze…". Ten cytat wystarczy, żeby stwierdzić, że ten artykuł to dno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-30 20:43:18

to przecież pisał stary pryk, który łudzi się, że zachęci w ten sposób młode dziewczyny;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tomek
(Ocena: 5)
2016-06-30 20:04:45

brak ironii hehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-30 18:56:57

Nie można ludzi skreślać z takiego powodu. Seksu można się nauczyć. Wystarczą chęci i czas na ćwiczenia ;) . Bo kiedy laski tak narzekają to nie dziwię się że faceci mogą zaliczyć pierwszą lepszą byleby się pozbyć tego "brzemienia"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-30 14:10:15

a ostatnio mam właśnie wprost przeciwnie. marzę o 40-50 letnim doświadczonym mężczyźnie, koniecznie dobrze zbudowanym. mój partner to typowy dwuminutowiec. kocham go, ale muszę znaleźć takiego faceta bo zwariuję z moim.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Nati 18 lat
(Ocena: )
2016-06-30 16:00:08

współczuję głupoty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-30 11:49:42

Mój nie powiedział mi, że jest prawiczkiem. Wcześniej chodził z dziewczyną 3,5 roku, więc wydawało mi się oczywiste, że ze sobą sypiali. Przez długi czas nawet po rozprawiczeniu bardzo się stresował i miał problemy ze wzwodem. Ale pomogłam mu od strony psychicznej i teraz w ogóle nie ma problemu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-30 11:03:38

Mój były był prawiczkiem. Pierwszy raz był krótki, ale źle nie było. Z każdym razem było coraz lepiej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1