SEKS-KONTROWERSJE: Techniki połykania spermy (U nas nie ma tematów tabu!)

14 Marca 2012

Warto przeczytać! Po to, aby ten nieodzowny element dobrego seksu oralnego zamienił się w przyjemność...

seks porady

Jeśli nie chcesz połknąć spermy…

Nie przeszkadza ci seks oralny z finałem w twoich ustach, ale nie wyobrażasz sobie połknięcia spermy? Spokojnie – są dwa niezawodne sposoby na dyskretne wyplucie nasienia.

Metoda 1: Prysznic

Kiedy następnym razem będziesz brała ze swoim facetem prysznic, uklęknij przed nim i zafunduj mu intensywne fellatio. Ważne, aby woda spływała po waszych ciałach – to znacznie ułatwi ci późniejsze wypluwanie. Gdy poczujesz, że partner lada moment będzie miał wytrysk, wysuń odrobinę członek w ten sposób, by twoje usta obejmowały jedynie sam jego czubek. Po ejakulacji wypluj nasienie wraz ze strumieniem wody, spływającym po twojej twarzy.

Metoda 2: Seksowne odchylenie głowy

Możesz również „wymigać się” od połykania spermy za pomocą… seksownej pozy. Jak to zrobić? Kiedy wyczujesz zbliżający się wytrysk, wyjmij penisa z ust i nakieruj strumień spermy na swoją brodę, szyję i piersi. Dla jeszcze lepszego efektu, możesz zmysłowo rozsmarować płyn swoimi dłońmi. Taki widok z pewnością zachwyci twojego mężczyznę!

Pamiętaj jednak, że seks oralny powinien dawać radość nie tylko facetowi, ale również tobie. Jeśli wewnętrznie będziesz czuła, że połykanie nasienia nie sprawia ci przyjemności i jest dla ciebie odrażające, nie zaradzą temu żadne ćwiczenia.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

SPERMA BEZ TAJEMNIC

Jak smakuje? Ile ma kalorii? Jak wpływa na zęby i skórę?

SEKS BEZ PENETRACJI

Petting i necking to świetna alternatywa dla tradycyjnego stosunku płciowego!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu