Przyjaciółka uprawiała seks nowym partnerem? Wiemy, o co na pewno ją zapytasz!

17 Września 2017

Amerykanki interesuje owłosienie łonowe, Szwedki ciekawi zapach, a Polki...

rozmowa o seksie

Umówiłaś się na pierwszą randkę z nowym facetem, a ta przeciągnęła się aż do śniadania? Jeśli wtajemniczyłaś swoje przyjaciółki, one na pewno będą chciały poznać szczegóły. To zwykła kobieca ciekawość, ale tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się ją zaspokoić. Nie musisz odpowiadać na wszystkie niedyskretne pytania. Życie intymne to przecież nie rozmowa o nowej kolekcji ubrań w ulubionej sieciówce.

Portal randkowy Victoria Milan sprawdził, czego kobiety są najbardziej ciekawe, jeśli chodzi o podboje seksualne bliskich koleżanek. Okazuje się, że wszystko zależy od kraju, z którego pochodzimy. Na podstawie wyznań ponad 8 tysięcy użytkowniczek z 21 krajów stworzono listę najbardziej interesujących nas tematów. Wiemy, o co wypytują kobiety. W tym także Polki.

Oto 7 pikantnych szczegółów, które koniecznie chcemy poznać. Czy domyślasz się, co jest obiektem zainteresowania naszych rodaczek?

Czas trwania stosunku

To jeden z najważniejszych tematów takich pikantnych rozmów. Chcemy wiedzieć, ile trwała gra wstępna i właściwy stosunek seksualny. A może partner był w stanie robić to wielokrotnie? To kwestia, która najbardziej zaprząta głowę paniom z Belgii, Finlandii i Norwegii.

Zobacz również: Nie uwierzysz, z iloma facetami sypia statystyczna kobieta, zanim ukończy 21 lat...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz