Pikantny PSYCHOTEST: Na ile % jesteś gotowa na seks analny?

02 Sierpnia 2017

Chcesz spróbować miłości greckiej? Sprawdź, czy to na pewno zabawa dla ciebie.

seks analny

Seksuolodzy radzą: w łóżku nie miej żadnych oporów. Słuchaj własnych pragnień i spełniaj fantazje swojego partnera. Eksperymentuj i nie zakładaj z góry, że coś nie jest dla ciebie. Wynika z tego, że klasyczny stosunek to zabawa dla amatorów, a jeśli chcesz zostać najlepszą kochanką na świecie - powinnaś przełamać własne obawy i pójść na żywioł. Wprowadź do swojej sypialni seks oralny, przebieranki, elementy sado-maso oraz miłość grecką.

Ale czy na pewno jesteś na to gotowa? Szczególnie seks analny wydaje się dla większości z nas granicą nie do przeskoczenia. Obawiamy się bólu, kojarzy nam się z mało higienicznym aktem, a niektórym - z dewiacją. To zdecydowanie nie jest zabawa dla każdego. Rozwiąż nasz pikantny psychotest i przekonaj się, czy sama jesteś w stanie czerpać z niej przyjemność. Z każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0 proc. Dodaj je do siebie i poznaj wynik.

Może jednak nie ma się czego obawiać i nie warto dłużej zwlekać…

Zobacz również: Cała prawda o SEKSIE ANALNYM: Ilu ludzi go uprawia i jak się do niego przygotowują? (Szok!)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 03:18:02

hahaha miłość grecka xD zawsze kulam ze śmiechu, gdy ktoś tak to nazywa. ru*&anie w dupę, a nie jakaś "miłość grecka" :D test to w ogóle taka żenada, że mogę się założyć, iż większość redakcji po prostu płonie ze wstydu, gdy ktoś się dowie gdzie pracujecie. tu studia, dziennikarstwo, marzenia o wielkiej sławie, artykuły do TIME'sa, VOGUE'a, a tu pozostaje p**ilot i pisanie "PIKANTNYCH" [ahahaaha] testów o tym, czy JESTES GOTOWA NA MIŁOŚĆ GRECKĄ! *tak wstyd, że aż blokują wpisanie nazwy portalu w komentarzu ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 5)
2017-08-02 03:20:47

haha no i to bylam ja, inferno :D ale tak musialam poprawiac, ze mi podpis wywaliło. a nie, ja się nie wstydzę tak jak portal :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 01:49:22

"Seksuolodzy radzą: w łóżku nie miej żadnych oporów. Słuchaj własnych pragnień i spełniaj fantazje swojego partnera. Eksperymentuj i nie zakładaj z góry, że coś nie jest dla ciebie." - Pojeebana ta rada, może pojmuję ją zbyt dosłownie, ale jak facet będzie miał fantazje, żeby np. nasrać mi na brzuch to mam się zgodzić, bo nie powinnam z góry zakładać, że mi się to nie spodoba?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 10:36:45

Albo wymiana partnerów, trójkąty itp. Ważne jest to żeby samej też chcieć czegoś nowego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1