Nie uwierzysz, jaka jest najpopularniejsza pozycja seksualna na świecie. Wcale NIE MISJONARSKA! (18+)

06 Czerwca 2018

Ty również kochasz się najczęściej w ten sposób?

pozycje intymne

Każda pozycja seksualna jest inna i dostarcza zróżnicowanych bodźców. Jedni preferują intymny kontakt, który pozwala na kontakt wzrokowy z partnerem, drudzy wręcz przeciwnie – wolą kochać się tak, by móc swobodnie operować mimiką twarzy i nie krępować się jej przed drugą połówką.

To dzieje się z ciałem, kiedy przestajesz uprawiać seks. 7 dramatycznych skutków ubocznych

A w jakiej pozycji pary na całym świecie uprawiają seks najchętniej? Jeśli automatycznie odpowiedziałaś: „W misjonarskiej”, jesteś w błędzie. Okazuje się bowiem, że kochankowie uwielbiają robić to… na pieska! Z badań przeprowadzonych na mieszkańcach Europy i USA wynika, że na taki seks decyduje się aż 35% par. Na drugim miejscu znalazł się tradycyjny „misjonarz”, a na trzecim – „jeździec”.

Zalety seksu na pieska

Kochanie się z partnerem w takiej pozycji ma wiele zalet. Przede wszystkim przyrodzenie partnera wchodzi zdecydowanie głębiej, niż w czasie klasycznego stosunku, a na dodatek pod specyficznym kątem. Drażniony w ten sposób punkt G da ci przyjemność, jakiej jeszcze nie przeżyłaś.

Poza tym, kobieta w pozycji na pieska może mieć ogromny wpływ na to, w jaki sposób pieści ją partner. Wystarczy, że wygnie plecy mniej lub bardziej, albo pochyli się do przodu, by doznania były bardziej intensywne.

Jeśli masz ochotę na dziki seks, trudno wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie. Brak kontaktu wzrokowego i charakterystyczny dźwięk uderzania jego ciała o twoje robią swoje.

To jednak nie wszystko. Podczas penetracji ty masz wolne ręce, więc równocześnie sama możesz pieścić swoje ciało tak, jak lubisz. Ogólnie możesz wszystko, co sprawia ci przyjemność.

Jak urozmaicić seks na pieska?

Nawet tak niegrzeczna pozycja może zostać dodatkowo urozmaicona. W jaki sposób? Wystarczy, że będziecie kochać się w pomieszczeniu… z lustrem. Widok dosiadającego cię mężczyzny będzie niezapomnianym przeżyciem. Nie wspominając o tym, że jego napijające się pośladki to zawsze przyjemny widok.

Ranking najpopularniejszych pozycji seksualnych

Już znasz trzy pierwsze miejsca. Na kolejnych znalazły się natomiast: pozycja 69, na łyżeczkę, z nogami do góry i odwrócony jeździec. O ile w przypadku pozycji na pieska płeć respondentów nie miała znaczenia (równie chętnie wybierali ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety), o tyle w kolejnych preferencjach podział ten był już mocno widoczny. Panowie na przykład o wiele chętniej wskazywali na seks na jeźdźca. Panie natomiast wolą zdecydowanie pozycję misjonarską.

W ankiecie padło również pytanie o to, jakie eksperymenty pary najchętniej wprowadziłyby do swojej sypialni. Tutaj najwięcej wskazań miał seks na stole, pozycja 69 na stojąco, pozycja „na taczkę” oraz seks analny.

A jak to wygląda u Was? Która pozycja dostarcza Wam najwięcej przyjemności?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-19 14:31:05

Nikt nie próbował seksu po przekatnej ? To dopiero odjazd ! Stajesz na srodku pokoju,laska biega od jednego kąta do drugiego,po przekatnej.W odpowiednim momencie podkładasz jej nogę,sama się wypierdoli i nadal jest dziewicą a ty masz radochę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-06 21:36:04

69 to nie seks, a oral. Nie wiem hak mozna to lubic, mnie osobiscie irytuje, bo nie moge skypic sie na swojej przyjemnosci i trzeba uwazac, zeby nie pogryzc partnera przy orgazmie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-07 17:47:18

a oral to nie seks? Dziwne masz pojęcie o świecie... Jeszcze powiedz że jak tylko oral/anal to nadal dziewica :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-08 03:25:16

No jasne że dziewica:D, btw. ja też nie cierpię 69, najgorszy pomysł na świecie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-06 07:39:36

Najbardziej lubię na kotka, to jest tak samo jak na pieska, tylko że się miauczy zamiast szczekać. I jeszcze na 96, to jest tak samo jak na 69, tylko że odwrotnie. Ha, ha,ha! To już wszystko wiecie? Czy macie jeszcze jakieś pytania?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-07 17:47:49

Łooo brzmi ekstra - musze spróbować!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-06 01:05:08

Uwielbiam na pieska, na łyżeczkę i 69 :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-06 07:41:51

I co? Z tego artykułu się o tym dowiedziałaś?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1