Jak mieć WYJĄTKOWO intensywne orgazmy? (Niegrzeczny poradnik na dzisiejszy wieczór!)

11 Lutego 2017

Zaczynamy odliczanie do #wielkiegoO!

orgazm

Wielkie O. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Orgazm odczuwany intensywnie jak nigdy dotąd. Zapewniamy Cię, że może być jeszcze lepiej…
99% całego procesu przeżywania orgazmu dzieje się w… Twojej głowie. Zaskoczona? Mózg jest podstawowym organem seksualnym w całym ciele. Podczas uniesień seksualnych rozpala się układ limbiczny odpowiedzialny za uczucia i emocje. W punkcie kulminacyjnym, główną rolę odgrywają podwzgórze oraz jądro półleżące, które synchronizują dobrze znane części orgazmu – rytmiczne skurcze mięśni w całej miednicy. Z mózgu wysyłanych jest wiele innych sygnałów, co sprawia, że źrenice się rozszerzają, oddech przyspiesza, serce wali, sutki stają się wrażliwe, a struny głosowe się obkurczają. Następnie mózg zalewa dopamina, dzięki której czujesz się niesamowicie.


Mimo względnie stałych reakcji naszego ciała, jakość, długość i intensywność orgazmu są postrzegane indywidualnie. Zależne jest to od między innymi preferowanej formy pieszczot, relacji z partnerem, doświadczenia, nastroju, zmęczenia, okoliczności. Istnieją też sposoby na to, aby orgazm był jeszcze bardziej intensywny. To nie alchemiczna formuła, ale wystarczy tylko kilka kropli… O co chodzi? Straćcie kontrolę, dajcie dajcie się poprowadzić zmysłom, zatraćcie się w chwili i … doznajcie wspólnie prawdziwej rozkoszy.


Czas na bliskość


Kiedy ostatni raz spędziliście cały wieczór tylko we dwoje? Kluczem do niesamowitych orgazmów jest intymność i bliskość w związku. Żeby doznania podczas zbliżenia były wyjątkowe, bliskość musicie budować na co dzień.
Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa pozwala otworzyć się przed partnerem i powiedzieć mu o swoich potrzebach bez lęku, że zostanie się ocenionym. Jeśli w codziennym natłoku obowiązków trudno Wam znaleźć czas na bycie razem, może od czasu do czasu warto pomyśleć o wzięciu urlopu na… pożądanie? Kolacja, kąpiel, masaż – zrelaksujcie się wspólnie tak, jak lubicie najbardziej!

Jestem Twoim lustrem


Usiądźcie naprzeciwko siebie. Pokaż na swoim ciele miejsca, w których dotyk sprawia największą przyjemność. Prowadź powoli i zmysłowo swoją dłoń, nie omijając żadnego punktu… Brzuch, szyja, wewnętrzna strona ud. Tak, jak najbardziej lubisz.
Niech On będzie Twoim lustrem i uważnie naśladuje każdy ruch, ucząc się Twojego ciała. Jeśli odnajdziesz w sobie śmiałość, opisuj odczucia i dawaj kolejne wskazówki – muskaj, ściśnij, lekko, mocniej… Niech partner poczuje Twoją rozkosz na własnej skórze. Nie zapomnijcie o zamianie ról! Dzięki temu najlepiej poznacie swoje ciała i dacie się ponieść zmysłom, aby wspólnie zrobić krok dalej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-02-12 09:09:49

To chyba porady dla dziewic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1