Jak rozpoznać prawiczka?

17 Stycznia 2018

Rozwiąż nasz test, żeby sprawdzić, jak bardzo jest doświadczony.

jak rozpoznać prawiczka

Niektórzy mogą stwierdzić, że to mija się z celem, bo prawdziwych dziewic i prawiczków już nie ma. Młodzież dojrzewa wyjątkowo szybko i rozpoczyna aktywne życie seksualne jeszcze w wieku nastoletnim. W szkole średniej już każdy miał to za sobą. Fakty jednak zdają się temu przeczyć - do inicjacji faktycznie dochodzi coraz wcześniej, ale na pewno nie wszyscy się na nią decydują. Brak doświadczenia to nie powód do wstydu.

W przypadku kobiety fakt ten można potwierdzić brakiem lub obecnością błony dziewiczej. Nie jest to jednak metoda dająca 100-procentową pewność. A co z panami? Ich ciała przed i po pierwszym razie wyglądają dokładnie tak samo. Jeśli mimo wszystko interesuje cię, czy twój wybranek już to robił - możesz rozwiązać nasz test. Za każdą odpowiedź twierdzącą dolicz 5 procent, a za negatywną - 0.

Na podstawie 20 pytań można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, jak bardzo jest doświadczony. Kto wie, może jeden z tych nielicznych, którzy wciąż czekają na tę jedyną…

Zobacz również: Mam 27 lat. Czy to wstyd, że jeszcze nigdy z nikim nie spałam?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-27 13:58:13

Jezu jakie głupoty tutaj przeczytałam to szkoda gadac w takim razie 3/4 moich koleżanek ktore sa zaręczone albo męzatkami sa dziewicami hyyym to ma sie w obie strony facet tak samo patrzy na takie rzeczy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-19 10:40:55

A ja poznałam kiedyś prawiczka, którego zachowanie w ogóle na to nie wskazywało. Był pewny siebie, lubił imprezy, dobrze całował itd., jak mi o tym mówił to nie chciało mi się w to wierzyć, byłam pierwszą osobą, z którą to zrobił i dopiero podczas seksu dało się wyczuć, że to faktycznie jego pierwszy raz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-17 17:38:20

Jak bardzo chcialabym porzadnego faceta ktory potrafi sie wstydzic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-17 19:07:13

a co, zakonnicą jesteś?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-17 14:03:59

Hahah na bez tego rozpoznam prawiczka ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-17 06:01:29

Mały Jasiu przeczytał w gazecie, że w mieście otwarto agencję towarzyską. Po chwili pyta ojca: – Tato, a co właściwie robi się w takiej agencji? Zakłopotany ojciec odpowiada: – No, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam człowiekowi dobrze. Nazajutrz Jasiu dostał od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film, biegnie do agencji towarzyskiej. Dzwoni do drzwi i otwiera mu nieco zdziwiona panienka. – Co tu chłopczyku chciałeś? – No chciałem, żeby mi zrobić dobrze. Mam nawet pieniądze! Panienka zaprosiła Jasia do środka, zaprowadziła go do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy chlebka, posmarowała je masłem oraz miodem i podała Jasiowi. Po godzinie Jasi wpada do domu i krzyczy: – Mamo, tato! Byłem w agencji towarzyskiej! Ojciec o mało nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły. – I co? – pytają Jasia po chwili. – Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1