„Facet poprosił mnie w łóżku o coś obrzydliwego. Zrobiłam to, a teraz nie mogę spojrzeć w lustro” (18+)

20 Kwietnia 2018

Marysia napisała do naszej redakcji mail. Co zaszło w sypialni między nią a jej mężczyzną?

eksperymenty w sypialni

Marysia (imię zmienione na prośbę bohaterki) od kilku miesięcy jest w nowym związku. Jacek (imię również zmienione) do tej pory wydawał jej się ideałem. W przeciwieństwie do eks, który na każdym kroku robił jej sceny zazdrości i urządzał awantury bez powodu.

Zobacz także: Malwina przez 10 lat miała 200 partnerów. Prowadzi „dziennik aktywności intymnej”

- Dopiero Jacek uświadomił mi, że związek dwóch osób nie musi być toksyczny – wyjaśnia w swoim mailu Marysia. – Do niedawna układało się między nami cudownie i to na każdym polu. Słuchamy tej samej muzyki, lubimy tę samą kuchnię. Wolimy kino od teatru. I myślimy poważnie o wspólnej przyszłości.

W sypialni też dogadywaliśmy się świetnie. Oboje jesteśmy otwarci na nowe eksperymenty i lubimy sprawiać sobie nawzajem przyjemność. Eks nie uznawał gry wstępnej, a Jacek potrafi pieścić mnie tak długo przed zbliżeniem, aż będę naprawdę nakręcona. Nie za każdym razem mam oczywiście orgazm, ale wiadomo, że u kobiet trochę z tym trudniej. Uważam jednak, że satysfakcję z seksu oboje mamy ogromną. I jak to zwykle w życiu bywa, musiał nadejść moment, w którym trochę się między nami posypało – pisze Marysia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (44)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kropka
(Ocena: 5)
2018-04-27 11:23:15

Mój też to lubi, nie widzę w tym nic dziwnego Dla tych, którzy podejrzewają homoseksualizm - proponuje się doedukować, męski "punkt G" znajduje się właśnie w odbycie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-26 23:29:44

To gej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-26 07:29:20

Ja bym sobie na coś takiego nigdy nie pozwolił . Lubię sex a nie pieprzenie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aSI
(Ocena: 5)
2018-04-23 21:39:14

Sama spróbuj a zobaczysz jakie to rewelacyjne doznanie. Facet gdzieś spróbował spodobało mu się to i teraz szuka partnerki do wspólnych doznań to nic dziwnego. Zaskakują mnie komentarze czytelników którzy nie wiedzą co to prowadzwe doznania łóźkowe tylko wypisują bezsensowne komentarze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kris
(Ocena: 5)
2018-04-23 08:27:14

co druga mloda kobieta ma stosunki analne i jest to okey a jak ma wsadzić palca do męskiego odbytu to nagle fe udajecie swiete?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xyz
(Ocena: 1)
2018-04-21 10:07:48

Co komu do tego co kto robi w swojej sypialni skoro nie krzywdzi obcych ani siebie... żałosny to jest poziom komentujących tu osób. A co do autorki- nie, twój mężczyzna nie jest nienormalny ale jeśli dla ciebie to jest rzecz nie do przeskoczenia i obrzydza zamiast sprawiać radość (ja tam lubię raz na chiński rok poeksperymentować ze swoim mężem w te tematy) to po prostu odpuście i przede wszystkim opowiedz mu o tym. Ewidentnie macie duży problem z komunikacją w związku. A to znaczy że chyba nie dojrzeliście do pełnego oddania się sobie. I nie chodzi o to że masz robić co on chce- po prostu w zdrowym związku gdzie seks to czysta współgra ciał nie ma problemu z komunikacją i nikt nie robi nic wbrew sobie ani nikomu nie jest niezbędne zmuszanie drugiej osoby do czegokolwiek- Twój partner nie powinien mieć problemu z rezygnacją z tego widząc zakłopotanie na Twojej twarzy. Inna sprawa że jeśli ktoś postrzega takie zabawy jak niezbędny element życia erotycznego to chyba faktycznie już zaczyna iść w złą stronę- fantazje górują nad radością bycia z drugą osobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 18:40:17

I co? Śmierdzi teraz palec?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 17:23:38

a umyl chociaz dupe czy babralas sie w gowienku?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 17:09:47

Zaskakujące jak to ludzie lubią babrać się w g*wnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 15:37:50

Myślałam, że o klocka na klatę cie poprosił a tu tylko palec prosto w d... :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz