Pierwszy raz z nowym partnerem: 7 rad, dzięki którym unikniesz katastrofy

07 Stycznia 2016

Bo kto powiedział, że pierwszy raz przeżywa się tylko raz?

seks z nowym partnerem

Pierwszy raz, jak sama nazwa wskazuje, jest pierwszy i jedyny. Co nie oznacza, że nie można go powtórzyć, bo w rzeczywistości każde zbliżenie z nowym partnerem można porównać do ponownej inicjacji. Za każdym razem wygląda to zupełnie inaczej, bo seks to nie tylko fizyczny akt, ale suma emocji i indywidualnych cech kochanków. Spora część kobiet przeżywa pierwszą wspólną noc tak, jakby chodziło o pierwszy raz w ogóle. Wmawiamy sobie, że od tego wszystko zależy.

Fakt, jeśli nie zaiskrzy, a bliskość okaże się utrapieniem, z danej relacji raczej nic nie wyjdzie. To jednak nie powód, by zupełnie tracić głowę i przesadnie się starać. Zdrowy dystans zawsze sprawdza się lepiej, niż uleganie presji i porównywanie aktualnego chłopaka z poprzednim. Stresu i niepewności nie da się zupełnie pozbyć, ale grunt to nie zwariować. Seks ma być w końcu przyjemnością, a nie wyzwaniem porównywalnym do matury.

Co zrobić, żeby tak właśnie było? Wystarczy wziąć sobie do serca tych kilka rad!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Upokorzona Kobieta
(Ocena: 5)
2016-01-10 19:54:37

re: Pierwszy raz z nowym partnerem: 7 rad, dzięki którym unikniesz katastrofy

No właśnie komunikacja. A mój były nie wiedział co to znaczy. Obrażał się o byle co. Właściwie to on chyba woli facetów bo czasem mówił, że chciałby jakiemuś przystojniakowi ...hm... wiadomo co zrobić. Ja z początku nie brałam tych słów na poważnie ale podczas naszych spotkań i naszych relacji dotarło do mnie. Wiec, kolejny punkt panowie, jak wolicie facetów, to nie szukajcie kobitek dla kamuflażu, bo my mamy też swoje emocje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-07 21:42:55

re: Pierwszy raz z nowym partnerem: 7 rad, dzięki którym unikniesz katastrofy

O nie ma komentarza, to ja skomentuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1