Pierwszy raz w wieku 12 lat

02 Stycznia 2016

Zbyt wczesna inicjacja seksualna może mieć fatalne skutki. Przeczytajcie wpis, który znalazłyśmy na polskim forum.

pierwszy raz w młodym wieku

Przeglądając fora internetowe, natknęliśmy się na bardzo ciekawy wpis jednego z użytkowników, dotyczący zbyt wczesnej inicjacji seksualnej.

Publikujemy go w całości, podpisując się pod nim rękami i nogami. Zachęcamy do przeczytania.

Pierwszy raz

„W ramach przedmowy:

1.Piszę ten post, bo trochę irytuje mnie podejście wielu osób do kwestii seksu 15-latków i młodszych oraz dlatego, że może dzięki niemu ktoś zdecyduje się dłużej poczekać.

2.Post jest długi, bo żeby miał wartość, wymaga przedstawienia okoliczności pewnych zdarzeń. Jeśli nie chce Ci się czytać całości (w sumie 6 stron A4 Times New Roman 12 pkt., 2 859 słów) – przejdź na koniec postu, znajdziesz tam krótkie podsumowanie.

Ludzie często dziwią się i oburzają jak to możliwe, że gimnazjaliści uprawiają seks. Ja też się dziwię – że tak nieliczni spośród nich to robią. Ale ja mam zwichniętą psychikę. Chcę Ci pokazać dlaczego i jakie są tego skutki.

Na każde moje pytanie dotyczące seksu matka odpowiadała, że powiedzą mi w szkole. Nie chciałem czekać, więc moim źródłem wiedzy stały się czasopisma kobiece, których w domu nie brakowało. Większość tych szmatławców to tak naprawdę odpowiedniki Bravo dla kobiet po trzydziestce – nieodpowiednia lektura dla ośmio-, dziewięciolatka.

Mając 10 lat nocowałem u znajomych, gdzie była 14-letnia dziewczyna. Zapytała mnie, czy już całowałem się z języczkiem. Minutę później mogłem powiedzieć, że tak. Było to bardziej dziwne, niż przyjemne, ale spodobało mi się.

Szybko przeszliśmy do całowania niższych części ciała. Odpuściliśmy sobie pocałunki w usta i całowaliśmy się jedynie „tam”, na zmianę. Nie trwało to zbyt długo, bo do pokoju weszła jej matka, jednak te kilka lub kilkanaście minut uważałem za najwspanialsze chwile życia.

Biorąc pod uwagę różnicę wieku można by powiedzieć, że mnie wykorzystała. Rzecz w tym, że ja naprawdę tego chciałem i bardzo długo byłem wdzięczny jej za to. Miałem jedynie żal o to, że tylko całowała, a ja chciałem, żeby wzięła go do ust.

Moja matka nie dowiedziała się o tym, a ja nie poniosłem żadnych negatywnych konsekwencji. Miałem jedynie bardzo przyjemne wspomnienia, co sprawiło, że jeszcze częściej wkładałem rękę w swoje majtki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (30)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 01:33:46

Mam nadzieję, że te komentarze "napalonych 13-latków" poniżej to jakiś chory żart... W sumie teraz tak mi się wydaję, a kiedyś byłam dosyć podobna. Ogólnie to byłam grzecznym dzieckiem dopóki nie skończyłam 14 lat, rodzice się mną nie interesowali, dawali mi tylko pieniądze, więc to wykorzystywałam. Właśnie jak miałam te głupie 14 lat to strasznie zaczęła pociągać mnie patologia, zaczęłam zadawać się z takimi ludźmi, byli w moim wieku, a czasami nawet młodsi i strasznie mnie to kręciło. Zaczęłam palić, pić, kraść, uciekać z domu, uprawiać seks itd. Po 2 latach takiego życia się ogarnęłam i teraz strasznie żałuje tego co się ze mną działo w przeszłości. Nie będę się rozpisywać o tym jak teraz wygląda moje życie, napiszę tylko że jestem 21 letnią dziewczyną, która nie potrafi wytrzymać godziny bez papierosa i tygodnia bez alkoholu, nie potrafię też czerpać przyjemności z seksu, bo byłam zakochana raz w życiu w chłopaku, z którym straciłam dziewictwo i zaraz później mnie zostawił - mam złe doświadczenie i seks źle mi się kojarzy. Jak jestem w sklepie to zastanawiam się czy czegoś nie ukraść (od dawna nic nie ukradłam, uważam że to okropne, ale przypomina mi się jak kiedyś w ten sposób mogłam mieć to co chciałam bez wydawania pieniędzy). W sumie to można powiedzieć, że dalej siedzi we mnie ta patologia, z którą ciągle walczę, ale nie potrafię się od niej do końca uwolnić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
karolcia
(Ocena: 5)
2017-05-31 20:24:51

jeste napaloną 12 latką szukam chętnego który przyjedzie do mnie lat od 11 do 19 który zafunduje coś mój email karolcia.romecc@wp.pl zapraszam nie odmówie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-08 23:13:04

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Chetna
(Ocena: 5)
2016-08-28 16:12:41

moj email qeuutyy@gmail.com skype : wolffxd1

;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-08-21 21:10:49

to na serio czy żart? jak na serio to kurwa powinienieś iść do psychologa z taką Zwichniętą psychiką

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Matixx
(Ocena: 4)
2016-07-19 19:51:20

Eeeeee

Jestem Mateusz mam 13 lat i szukam jakiejś dziewczyny , jeżeli jakaś chętna to proszę mi napisać swój adres e-mail. Czekam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
karolcia.romecc@wp.pl
(Ocena: 5)
2017-05-31 20:20:33

mam 12 lat i jeste strasznie napalona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-01 13:56:35

JA To robiłem kilka miesięcy temu byłem u kuzyna I był u urodziny jego dziewczyny byli tam 10-16latkowie niestety był alkohol alkohol a jej rodzice byli noce była tam taka dziewczyna i jakoś tak wyszło mam 11lat a ta dziewczyna 13lat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-13 19:53:09

re: Pierwszy raz w wieku 12 lat

Są jakieś imprezy dla np. 13 latków gdzie można jakąś dziewczyne poznać i jeżeli byłoby wszystko ok rozpocząć nowy związek?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-13 19:34:17

re: Pierwszy raz w wieku 12 lat

Mam problem ponieważ mam 13 lat i zakochałem się w sziewczynie rok młodszej która mnie prawie niezna. Nie mam odwagi do niej pójść i jej o tym powiedzieć. Chciałbym też z nią zrobić ten pierwszy raz ale niewiem jak ona zareaguje...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-13 19:31:05

re: Pierwszy raz w wieku 12 lat

Mam 15 lat i pierwszy raz mam za sobą jednak dziewczyna z którą to przeżyłem zostawiła mnie i się więcej nie pokazała. Przeżywałem to bardzo ale powiedziałem sobie chłopacy nie płaczą i już lepiej, staram się o niej zapomnieć. Mam do ciebie kilka pytań. Mianowicie jakie były te pisma które czytałeś?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz