Intymny dylemat Wiktorii: „Nie jestem gotowa na seks, ale on bardzo nalega. Ulec?”

03 Maja 2017

18-latka jest jeszcze dziewicą. Obawia się, że przez brak zdecydowania straci chłopaka.

pierwszy raz

Każda dziewczyna dojrzewa do miłości fizycznej w innym czasie. U niektórych to 17 lat, a u innych 24. Nie powinno się ich porównywać, ani szykanować decyzji kobiet o tym, kiedy mają zamiar rozpocząć współżycie. To one decydują. Niestety media, a także otoczenie próbują narzucać swoje zdanie w tym względzie i sugerować, że naście lat to na pewno właściwy moment. Także faceci dorzucają swoje trzy grosze. Jakiekolwiek czekanie na to aż dziewczyna będzie gotowa, wydaje się w dzisiejszych czasach prawie paradoksem. Wyjątki się zdarzają, ale najczęściej mężczyźni nalegają na seks. Żeby osiągnąć cel, uciekają się nawet do szantażu emocjonalnego.

Wiktoria ma 18 lat i jest ze swoim facetem od dwóch miesięcy. On uważa, że powinna zacząć z nim sypiać, ale ona się waha.

- Bardzo kocham Krystiana. Czuję, że to tej jedyny. Niestety nie wiem, jak to jest z jego strony. Mówi, że mnie kocha, ale podobno nigdy nie wiadomo, jak to jest. Kilka moich koleżanek też słyszało od swoich facetów takie słowa, a gdy dostali to, czego chcieli, porzucali je. I tego właśnie się boję.

Zobacz także: Jak powinien wyglądać pierwszy raz?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (16)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ANtosiek
(Ocena: 5)
2017-11-23 23:33:33

to nie partner tylko jebaka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ana
(Ocena: 5)
2017-11-23 00:14:14

oddałam się chłopakowi bo go kochałam i myślałam że z wzajemnością. nalegał, prosił aż w oncu mówił ze skoro nie chcę z nim być to znaczy że go nie kocham. W koncu uległam. I co. Po miesiącu dowiedziałam się od jego kolegów ze jestem chętna i łatwa a on poszedł z inną w siną dal. Poznałam drugiego, trzeciego i z miłości nici. aż poznałam chłopaka wymarzonego. I zadał mi jedno pytanie. Którym będzie nie w moim życiu ale we mnie. nie skłamałam i powiedziałam że przed nim miałam chłopaka. Pogratulował i odszedł. Po jakimś czasie spotkałam go ze swoją znajomą która chwaliła sie przed wszystkimi w klasie ilu to zaliczyła już chłopaków. Okazało sie że to były bajki w które wszystkie wierzyły. Była jego pierwszą dziewczyną w wieku 25 lat. teraz nie wiem czy jej zazdrościć czy płakać nad swoją głupotą. on jej uchyla nieba, jeździ mesiem kabrio, za córkę którą mają dał jej 4 karatowy pierścionek, a mój stary ciągle mi wypomina że w młodości to robiłam za sex pogotowie. I przy każdej odmowie (różne powody) zadaje pytanie. Im też odmawiałaś??? A teraz mając 38 lat chciałabym to wszzystko cofnąć. I wiem jedno. Jak chłopak kocha to poczeka. A jak nie chce poczekać to znaczy chce tylko pod.........

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pan AAM
(Ocena: 5)
2017-11-22 23:54:42

po prostu chce zaliczyć następną. ktoś kto naprawdę kocha nic nie chce, a tym bardziej nie zmusza.. po numerku zacznie szukać nowej. A tak naprawdę chłopcy to "kochają" do czasu aż gacie są poniżej kolan. Prawdziwa miłość do niczego nie zmusza. A jak chce odejść to nniech idzie w piz........

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aga
(Ocena: 5)
2017-05-07 01:18:24

Powiem CI tak... Ja bym nie poszła.Mam teraz 22 lata i od kilku miesięcy dopiero współżyję i to dopiero z moim trzecim chłopakiem. Zaczęliśmy dość późno od bycia razem i jestem mu za to wdzięczna. :) Teksty Twojego chłopaka są niepokojące. Gdyby naprawdę Cię kochał i by muna Tobie zależało, raczej usłyszałabyś: Kochanie, poczekamy tyle ile będziesz potrzebowała. Kocham CIę i nie chciałbym CIę skrzywdzić, więc jak będziesz gotowa to wrócimy do tematu. Słowa Twojego chłopaka o jakimś wyimaginowanym terminie to kpina. On sam widocznie jeszcze nie dorósł do uprawiania seksu, skoro potrafił uprawiać go byle z kim wcześniej. Pamiętaj, że pierwszy raz będziesz pamiętać całe życie, a jak będzie on z przymusu, to jakie wspomnienia z niego wyciągniesz? Jak będziesz się czuć później?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-05 20:37:06

opowiem jak było u mnie może to pomoże, mam nadzieje że hejtów nie będzie. Niedługo kończę 23 lata. Spotykałam się z paroma chłopakami były jakieś miłostki zauroczenia, prośby o seks, ciągle była ta barieria, strach. Nie było nic więcej niż dotyk. Jak pisze autorka nie czułam tego bezpieczeństwa itp. Po tylu zawodach miłosnych nie ufałam już facetom. Jednak poszłam na studia poznałam chłopaka szybko się zauroczyliśmy sobą, ze względu na przeszłość chciałam poczekać na związek. Potem już z górki, duża miłość między nami, zaufanie i doszło po prostu do seksu. Obecnie jesteśmy zaręczeni a znajomi mówią że jesteśmy super parą i zazdroszczą nam że jesteśmy tak dopasowani :) a no i dodam że dla narzeczonego też jestem pierwsza w łóżku :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ANtosiek
(Ocena: 5)
2017-11-23 23:35:27

tak trzymać. Powodzenia. Zazdroszczę WAM

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
z
(Ocena: 5)
2017-05-04 19:09:18

Chodzi mu tylko o jedno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 12:37:55

Z perspektywy czasu, nie chciałabym czekać dłużej niż dwa miesiące. Seks jest ważny dla mnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 10:14:36

Chodzi mu o seks. Przykro mi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 09:36:58

Kamil czy Krystian?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-03 09:22:52

ja mialam co prawda 20 lat i dalam sie namowic chlopakowi, ale wciaz uwazam ze to byl blad. jesli ktos nie czuje sie gotowy nie powinien sluchac nikogo innego tylko siebie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz