Odchudzający seks fitness

03 Maja 2009

W powiedzeniu, że "seks to samo zdrowie", jest dużo prawdy. Nie dość, że poprawia humor i kondycję, to jeszcze odchudza. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić...

Odchudzający seks fitness

W powiedzeniu, że "seks to samo zdrowie", jest dużo prawdy. Nie dość, że poprawia humor i kondycję, to jeszcze odchudza. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić... A warto, bo bardzo intensywny maraton miłosny pozwoli ci spalić 100 kalorii na godzinę, więc do dzieła!

Jeśli marzysz o płaskim brzuszku, kochaj się ze swoim partnerem na siedząco. Niech on oprze się o ścianę albo wezgłowie łóżka, a ty, siedząc twarzą do niego, połóż nogi po bokach jego ciała i mocno je zaciśnij. Poruszaj się energicznie w dół i w górę oraz na boki, kontrolując cały czas napięcie mięśni brzucha. Gwarantujemy, że oboje poczujecie megarozkosz, a ty dodatkowo zyskasz talię osy!

Twoją zmorą są zbyt obfite pośladki? Nie musisz spędzać godzin na siłowni, żeby je pięknie wymodelować! Wystarczy, że minimum cztery razy w tygodniu urządzicie sobie odchudzający, miłosny trening! Połóż się na plecach (na łóżku, podłodze, a nawet na bezludnej plaży), a twój ukochany niech klęknie przed tobą. Podnieś wysoko pupę, obejmij nogami partnera i poproś go, żeby trzymał cię za biodra. Reszty chyba nie musimy dodawać...

Udany seks pomoże ci też w modelowaniu ud. Wystarczy, że w czasie miłosnych igraszek z ukochanym położysz się przednią częścią ciała (na brzuchu) na łóżku. Poproś partnera, żeby stanął za tobą okrakiem i w tej pozycji wszedł w ciebie, a ty ugnij nogi w kolanach. Poruszajcie się razem, w tym samym rytmie – w ten sposób zaserwujecie sobie nieziemską przyjemność, a twoje nogi zaczną spalać zbędne centymetry szybciej niż myślisz.

Zawsze chciałaś mieć piękne, szczupłe ramiona? Zainwestuj w wygodny hamak i przetestuj go ze swoim ukochanym. Połóżcie się w nim razem – ty na górze, on na dole i kołyszcie się na boki oraz w przód i w tył. W czasie tych słodkich zawirowań ręce trzymaj za głową kochanka, dotykając krańca hamaka. W ten sposób zapewnisz sobie supersmukłe ramiona i nie tylko…

Zgrabne, ponętne plecy działają na facetów tak samo jak dekolt. W ich modelowaniu pomoże ci odwrócona pozycja misjonarska. Niech to facet siedzi na tobie, a ty zaciśnij na nim uda. Wbrew pozorom, nawet podczas leżenia, mięśnie twoich pleców będą intensywnie pracować, dzięki czemu zaserwujesz swojemu kręgosłupowi stabilizacyjny trening.

Zobacz także:

Jak pogodzić seks i religię?

Rozkoszne wibratory dla wymagających

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (107)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-31 15:24:45

Trzeba spróbować może sie sprawdzi...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-16 10:57:21

no ciekawie ile a tym jest prawdy i czy to się sprawdza :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-05 18:17:37

aaj . idęę. wybrubowaać . nara !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-27 23:48:57

odrazu sięgnij po słownik !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-05 18:13:50

Jaak uprawam seex. nie będe myśleć o jakiś tam .mieśniach brzuchaa . ; //

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-26 10:05:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] MOJA dziewczyna zawsze mi pałę ssie . A wy nieroby i lejby musicie gruchę trzepać .[/quote] wszystkie DZIEWCZYNY lubia palkę trzymac w ustach , to ich podnieca[/quote] Chyba je, xD wtórni analfabeci tu rządzą, żal patrzeć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-26 10:04:00

[quote="Gosc"] MOJA dziewczyna zawsze mi pałę ssie . A wy nieroby i lejby musicie gruchę trzepać .[/quote] Dziewczynie współczuję takiego chłopaczka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-22 18:32:00

[quote="Gosc"]MOJA dziewczyna zawsze mi pałę ssie . A wy nieroby i lejby musicie gruchę trzepać .[/quote] Chwalisz się czy żalisz???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-21 22:24:00

[quote="Gosc"] MOJA dziewczyna zawsze mi pałę ssie . A wy nieroby i lejby musicie gruchę trzepać .[/quote] tak sie chwalisz? jestes prymitywny, panna powinna ci ta twoja ciuczke obic ze mowisz co z nia w lozku robisz. jak gowniarz 14 letni. a ty jej cipke tez pewnie lizesz- a o tym nie wspomnisz. wspolczuje twojej dziewczynie ze jej facet jeszcze nie dojzal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-11 18:54:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] MOJA dziewczyna zawsze mi pałę ssie . A wy nieroby i lejby musicie gruchę trzepać .[/quote] wszystkie DZIEWCZYNY lubia palkę trzymac w ustach , to ich podnieca[/quote] to ICH podnieca? naucz się odmieniać, a dopiero potem rozmawiaj o sprawach dla dorosłych prostaku :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-10 14:18:00

Wszyscy ludzie ktorzy czytaja i pisza te artykuly sa ostro pierdolnięci w banie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz