Niezaspokojone fantazje żonatych facetów: „Marzę, aby w łóżku...”

08 Kwietnia 2017

Ich żony nie mają pojęcia o tych potrzebach.

fantazje żonatych

Bycie w związku małżeńskim oznacza wspólne dzielenie smutków oraz radości, radzenie sobie z problemami we dwoje, a także zwierzanie się sobie z marzeń, lęków i pragnień seksualnych. Ta ostatnia sfera często bywa problematyczna. Przyczyną może być rutyna, ale również niezaspokojone fantazje. Wiadomo, że mężczyźni przodują pod tym względem. Ich marzenia nie ograniczają się do klasycznego seksu. Niejednokrotnie obejmują innych partnerów seksualnych, nietypowe pozycje albo wykorzystanie gadżetów. Czasami dotyczą konkretnych sytuacji. Panowie lubią sobie wyobrażać, że np. opiekuje się nimi seksowna pielęgniarka. Oczywiście nie zawsze oznacza to, że wcieliliby fantazje w rzeczywistość. Po prostu fajnie jest pomarzyć. Wielu facetów przyznaje jednak, że nigdy nie powiedzieliby swoim żonom o tych pragnieniach.

Jesteście ciekawe, co siedzi w głowach Waszych mężczyzn? Być może wyznania anonimowych facetów skłonią Was do większej fantazji i aktywności w sferze seksualnej.

„Moja żona ma bardzo atrakcyjną koleżankę. Nigdy nie powiedziałbym jej, że marzę, aby obie się mną zajęły. Szczegółów nie będę opowiadał, bo są zbyt pikantne. Myślę, że marzeniem każdego faceta jest spróbować zrobić to z dwoma kobietami”.

„To ja zawsze dominuję w łóżku. Czasami marzę o tym, aby żona przejęła inicjatywę. Nie zawsze, ale od czasu do czasu. Chodzi mi zarówno o proponowanie zbliżenia, jak i o całą akcję. Świadomość, że jestem przez nią pożądany bardzo mi się podoba”.

„Mam bardzo seksowną sąsiadkę. Kilka razy widziałem, jak opalała się na balkonie. Chciałbym jej wysmarować plecy i może coś więcej”.

Zobacz także: 10 powodów, dlaczego POZYCJA 69 jest przereklamowana (W seksie nie ma nic gorszego!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

SAM
(Ocena: 5)
2017-04-23 15:26:26

Strapon

Uwielbiam gdy moja żona preferuje mnie analnie od tylu strapon-em duży gruby i podniecajacy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-08 15:47:02

No jak wgre wchodzi inna to lepiej aby została fantazją nie chciałabym dowiedzieć się o tym że mojego chłopa kręci szefowa albo sąsiadka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-08 08:02:29

Ja jestem kobietą też mam swoje fantazje a mój narzeczony jest wiecznie zmęczony i kompletnie mną nie zainteresowany... Mam tego dość i trochę. Zaczynam fantazjować o tym że pracuje w klubie gogo i mnóstwo mężczyzn mnie obłapia i patrzy na mnie z porządaniem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1