Bogini seksu czy... rozpustnica? Co mówi o Tobie liczba facetów, z którymi spałaś? (Przedział od 0 do ponad 8)

30 Maja 2017

Sprawdź, jak to świadczy o Twojej reputacji.

liczba partnerów

Kobiety bardzo niechętnie ujawniają liczbę swoich partnerów seksualnych. Wstydzimy się rozmawiać o tym nawet z własnym ginekologiem. Co innego mężczyźni, którzy potrafią godzinami chwalić się kumplom i opowiadać o swoich seksualnych osiągnięciach.

To charakterystyczne zjawisko wynika z naszej mentalności i głęboko zakorzenionych stereotypów. Dlatego właśnie bardziej jesteśmy skłonni zaakceptować i zrozumieć mężczyznę, który miał w swoim życiu wiele kochanek. Świadczy to przecież o jego atrakcyjności i doświadczeniu. Co innego kobieta, rozwiązłość seksualna nie mówi o niej najlepiej.

Czy w przekonaniach tych jest trochę prawdy? A może wręcz przeciwnie, nijak mają się one do rzeczywistości?

Sprawdź, co mówi o Tobie liczba mężczyzn, z którymi spałaś!

Zobacz także: Historia Alicji: Przed ślubem dowiedziałam się czegoś strasznego...

od 0 do 3

Według globalnych raportów sprzed 2 lat, na świecie przeciętnie dorosły człowiek miał w życiu około 10 partnerów seksualnych. Statystyki te zupełnie nie odzwierciedlają jednak sytuacji obecnej w Polsce. W naszym kraju, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn najczęściej wskazywaną odpowiedzią są liczby od 1 do 3. Bardzo prawdopodobne więc, że również i Ty znajdujesz się w tym przedziale. O czym to świadczy?

Czasem w życiu bywa tak, że bardzo trudno jest znaleźć nam odpowiedniego dla nas mężczyznę. Nieraz wynika to z naszej natury. Gdy jesteśmy nieśmiałe i trudno nam jest nawiązywać kontakty międzyludzkie, siłą rzeczy zawężają się również nasze szanse poznania fajnego faceta. Czasem jednak po prostu nie chcemy wiązać się z nikim przypadkowym. Mijają lata, a my wciąż poszukujemy odpowiedniego mężczyzny, zupełnie nie godząc się przy tym na jakiekolwiek niezobowiązujące seksualne relacje. Zdarza się również i tak, że jeszcze w bardzo młodym wieku poznajemy osobę, z którą chcemy spędzić resztę życia. Tkwiąc w długoletnim związku, jesteśmy niejako skazani na jednego partnera seksualnego.

Mała liczba kochanków w życiu kobiety świadczy o tym, że ma ona pewne zasady. Seks traktuje wyłącznie jako wyraz miłości. Szanuje przy tym siebie i swoje ciało.

Co więcej, nie lubi w życiu za bardzo eksperymentować. Woli raczej pewne i sprawdzone sytuacje. Dąży do ustabilizowania swojej sytuacji życiowej. Boi się wszelkich zmian.

Często również, bardziej niż udane życie seksualne ceni sobie bezpieczeństwo i stabilizację w związku.

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-23 02:47:25

Przedział do ponad 8 to teraz mają licealistki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
samo zycie
(Ocena: 1)
2017-06-07 22:49:00

bzdurny artykul

ozieble, wychowane w katolickim poczuciu "grzechu oraz brzydkie zakompleksione mieszcza sie w przedziale 0 - 3, brzydota dorwie jednego i zaraz stara sie o dziecko i ozenek bo wie ze to jedyna szansa, oziebla katoliczka zmusza sie do jednego, zeby miec potomstwo, a potem tego mezczyzne pozbawia seksu i zmusza do szukania kobiet poza malzenstwem lub w burdelach, piekna dziewczyna zanim wyjdzie za maz ma ok 10 mezczyzn albo i wiecej, styrana mezatka nie ma kochankow, natomiast piekna i zadbana mezatka bez problemow finansowych, z mezem w delegacjach, ma romanse, wolna, piekna i niezalezna ma tylu mezczyzn ilu chce, moze by i kilkadziesiat.... tak ze.... caly artykul do d..... nic z zycia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
123
(Ocena: 5)
2017-05-31 12:32:44

Miałam sporo facetów, ale przez swoją głupotę. Bardzo tego załuję i czasem czuje sie beznadziejnie z tym. nigdy żadnego z którym byłam w związku nie zdradziłam. byłam ostatnio w związku przez poł roku... modliłam się zeby to był ten ostatni, jedyny, kochałam go całym sercem i całą duszą.. trzy dni temu dowiedziałam się że mnie zdradza... z 16 latką! boże nie moge w to uwierzyć on ma 25 lat prawie... wciąż płaczę i cierpie tak że czuje jakby serce miało mi pęknąć. Bardzo proszę o jakąś radę. :(((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-30 13:02:35

Ciężko mi uwierzyć że tylko 5 kobiet miało 8 lub więcej partnerów. Ja miałam do tej pory jednego partnera i nie z powodów religijnych tylko dopiero przy tym poczułam że to "to" i zaczęliśmy od razu uprawiać seks. Niedługo nam stuknie 5 lat razem. Natomiast nie widzę nic złego w przygodnym seksie, a jak się taki uprawia to 8 facetów można przelecieć i w tydzień.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-30 13:04:19

Miało być oczywiście 5 procent kobiet. Czemu znak procentów znika z komentarzy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-30 10:49:05

Ale głupi artykuł. Kiedyś pisali ze norma nie za dużo nie za mało to ok 10 partnerów. A teraz przy 5 że to rozpustnica. Gdyby faceci byli bardziej stali w uczuciach wystarczyłby ten jeden jedyny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-12 15:04:42

To nie szukaj takiego co miał pół osiedla licząc na to, ze z tobą będzie na zawsze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-30 10:30:18

10, ale mam 29 lat i pecha do facetów, do tego po prostu lubię seks.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-30 05:08:26

Należę do kategorii 4-7 i jestem kompletnym przeciwieństwem tego opisu. Ehh, w sumie czego ja się spodziewałam po tej stronie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-30 08:25:45

hahah ja to samo, ale się uśmiałam chociaż

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1