Pierwszy raz może być straszny. Właśnie TEGO boi się każda dziewica

18 Marca 2018

12 rzeczy, o których myślimy przed utratą cnoty.

pierwszy raz

Niektórzy twierdzą, że nastolatki zupełnie straciły nad sobą kontrolę i traktują seks niczym sport. Tracą cnotę jak najszybciej, przy okazji i bez większych emocji. Wiedzą, że tak trzeba, bo wszyscy to robią. Pierwszy raz wcale nie jest dla nich wydarzeniem przełomowym, ale kolejnym krokiem do upragnionej dorosłości. Ile w tym prawdy? To bardzo indywidualna sprawa, ale utracie dziewictwa zawsze towarzyszy natłok myśli.

Jakich? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć dziennikarka portalu metro.co.uk, która postanowiła przypomnieć sobie, o czym myślała, kiedy pierwszy raz spędziła noc z chłopakiem. Jej wspomnienie nie pozostawia wątpliwości - seks może być za pierwszym razem doświadczeniem przerażającym, dziwnym, upokarzającym i zwyczajnie żenującym. Na nic pikantne opowieści koleżanek i sprośne filmy z Internetu. Każdy przeżywa to po swojemu.

Sprawdź koniecznie, z czym kojarzy jej się utrata cnoty. Być może przypomnisz sobie swój pierwszy raz, a jeśli wciąż na niego czekasz - będziesz do niego lepiej przygotowana…

Zobacz również: „Mam 19 lat i w rok przespałam się z 50 facetami. Czy to normalne?”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-19 14:23:21

no i dlatego zrobic to w wieku nastu lat a nie czekac do 30 na niewiadomo co..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1