Nie uwierzysz, jak wielu facetów myśli w czasie igraszek o swojej BABCI. Wiemy, po co to robią

30 Kwietnia 2018

Sprawdzono, co im chodzi wtedy po głowie. Szokujące wnioski.

jak opóźnić wytrysk

Oficjalnie żaden facet się do tego nie przyzna. Każdy z nich jest wspaniałym kochankiem, któremu nie zdarzają się chwile słabości. Prawdziwy mężczyzna zawsze staje na wysokości zadania i jest w stanie zadowolić swoją partnerkę. Jak dalekie jest to od prawdy wie chyba każda z nas. Nawet największy macho nie jest niezawodnym cyborgiem. Czasami zwyczajnie nie daje rady.

Zobacz również: Mam bardzo dziwną fantazję erotyczną. Jeszcze żaden chłopak nie odważył się TEGO spróbować

Coraz więcej przedstawicieli płci brzydszej ma problem z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji, a jeszcze większym kłopotem okazuje się przedwczesny wytrysk. W praktyce wygląda to tak, że ledwo zaczniecie igraszki, a on już szczytuje i jest po wszystkim. Ten pociąg dalej nie pojedzie. Boryka się z tym nawet co trzeci facet.

Nie powinno zatem dziwić, że panowie dwoją się i troją szukając sposobów na opóźnienie finału. Niektóre z nich brzmią wyjątkowo dziwnie, a wszystkie ujawniono w wynikach sondażu przeprowadzonego na zlecenie jednego z koncernów farmaceutycznych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-30 05:26:13

- Wiesz Dorotka, mój facet to już 300-procentowy impotent. - Jak to 300-procentowy? - Do wczoraj to on był 100-procentowy ale wczoraj spadł z drabiny, złamał sobie palec i zębami odgryzł język...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-30 07:56:01

Masz dziwne poczucie humoru

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1