8 pytań, dzięki którym będziesz wiedziała, czy warto iść z nim do łóżka

25 Marca 2018

O to musisz go zapytać, zanim się z nim prześpisz.

o co zapytać przed seksem

Kiedy do głosu dochodzą silne emocje, w tym pożądanie, wtedy nie ma już raczej czasu na poważną rozmowę. Siła przyciągania okazuje się tak mocna, że tracimy resztki zdrowego rozsądku i zależy nam tylko na jednym. Nawet, kiedy ledwo znamy partnera i nie do końca wiemy, czego można się po nim spodziewać. Konsekwencje takiej spontaniczności dostrzegamy dopiero po fakcie. I chyba czas to zmienić.

Cytowana przez portal metro.co.uk „seksterapeutka” Lianne Young nie ma wątpliwości, że intymną relację powinniśmy zacząć jednak od rozmowy. Ustalenia granic, priorytetów, oczekiwań i zasad. Zwłaszcza, jeśli nie ma to być tylko jednorazowa przygoda, ale zapowiedź czegoś więcej. Ekspertka sugeruje, by przed rozpoczęciem współżycia poruszyć kilka najważniejszych kwestii.

Według niej wystarczy 8 prostych pytań, żeby partnerzy czuli się pewnie i bezpiecznie, a znajomość miała szansę przetrwać dłużej.

Zobacz również: Zrób TO, a facet uzna Cię za najlepszą kochankę świata

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

FederacjaZielonych.pl
(Ocena: 5)
2018-03-27 12:33:42

Kobiety, nie męczcie się, wyzwólcie się:) Ciąża to nie choroba zobacz film poród doświadczenie orgazmu! Naturalnie=bez bólu=w kucki kobiety rodziły kilkanaścioro zdrowych dzieci! Rosjanka Fiodorowa Wasilijewa (1707-1782) to rekordzistka porodów doczekała się 69 dzieci, w ciąży była 27 razy, czyli przez około 20 lat a tylko dwójka nie wyszła z okresu niemowlęctwa. Pochodząca ze wsi Szui kobieta ani razu nie urodziła jednego dziecka. 16 razy miała bliźniaki, 7 razy trojaczki i aż 4 razy czworaczki. Rosjanka dożyła 75 lat. Ponoć po jej śmierci Fiodor szybko znalazł nową żonę. Nie ma jednak danych, czy urodziła mu kolejne. Naturalnie=bez bólu=w kucki kobiety rodziły kilkanaścioro dzieci! same bez operacji w szpitalu nie na leżąco= wykorzystując grawitację parcie układu mięśni, od kiedy zaczęto zmuszać je do rodzenia na leżąco zaczęły się problemy. Poród jest bolesny trwa dłużej i jest zagrożeniem dla zdrowia i życia matki i dziecka dziś 95 chce lekarza szpitali leków cesarki itp. patologii a np.cesarka to poważna operacja grozi powikłaniami a pobyt w szpitalach w siedlisku chorób bakterii i zarazków zakażeniem. A w szpitalu wszystko jest zrobione tak aby to lekarz miał wygodniej a nie rodząca kobieta to tak jak by robić kupę leżąc i wypiąć tyłek do góry. Przyrost naturalny był dodatni kobiety rodziły i wychowywały po 10 dzieci a dziś:)? Ale także w Polsce coraz więcej kobiet znowu rodzi naturalnie w kucki (już ok. 25) zamiast np. cesarskiego cięcia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-25 01:42:57

Najpierw zadajemy najważniejsze pytanie: Czy masz aktualne badania na RTV? A po uzyskaniu potwierdzenia mówimy: To teraz możesz już je wyrzucić, są nieaktualne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-25 01:44:28

Błąd, nie "RTV" tylko HIV.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-25 03:02:25

RTV xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1