Czy naprawdę jesteśmy aż tak ŁATWE? Wiemy, ile kobiet uprawia seks na pierwszej randce!

07 Kwietnia 2017

Sprawdzono również, ile z nas czeka z tym do ślubu. Zaskakujące wyniki badań.

seks na pierwszej randce

Zastanawiamy się nad tym na początku każdej znajomości, która może prowadzić do stworzenia związku. Na której z kolei randce wypada zacząć uprawiać seks? Co on sobie o mnie pomyśli, jeśli zainicjuję zbliżenie za wcześnie? Czy powinnam trzymać się reguły trzeciej randki, czy może zwlekać dłużej? W poradzeniu sobie z tymi dylematami mogą nam pomóc wyniki sondażu przeprowadzonego przez firmę badawczą YouGov.

Niemal 40 tysięcy ankietowanych obojga płci wyznało uczciwie, kiedy ich zdaniem jest najlepszy moment na skonsumowanie znajomości. Jak można się domyślić, panowie są w tym względzie znacznie bardziej liberalni. Ale to nie oznacza, że kobiety można nazwać cnotkami. My też od seksu nie stronimy. Czasami nie czekamy nawet na partnera i już po chwili spotkania wysyłamy jasne sygnały: zróbmy to teraz.

Jak często się to dzieje?

Zobacz również: Zdziwisz się, jaka jest ulubiona pozycja seksualna Polaków. To ewenement na skalę światową!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-08 07:05:03

Redakcja jak zwykle trzyma swój żałosny poziom. Wyobrażam sobie jakie z nich muszą być smutne plotkary. Nie wlazic już ludziom do łóżek. Średniowiecze!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-07 17:32:04

Można iść do łóżka na pierwszej randce i być po ślubie :-) Jak facet ma kochać to będzie kochać. Nie ma czegoś takiego jak łatwa czy puszczalska. Każdy robi co chce, każdy ma swoją pochwę , swojego penisa i skończcie z tym średniowieczem, patrzcie na swoje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-04-07 15:45:50

A może niektóre kobiety mają ochotę tylko na seks i koniec? Nie żyjemy już w średniowieczu, kobiety maja takie sama prawa jak mężczyźni i mogą równie dobrze poznać sobie faceta na jedną noc dla zabawy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-07 10:44:03

A co was to obchodzi? Skończcie ludziom do łóżka zaglądać! Żenujące te artykuły. Na zmianę seks, blogerki, porady dla nastolatek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-07 07:40:44

Jak mam ochotę mieć orgazm, bo mnie wierci od tygodnia to idę i go sobie "biorę". Tym bardziej jeżeli dawca spełnia moje oczekiwania fizyczne w 100. Jak mam ochotę na gilm w kinie to kupuje bilet. Jak mam ochotę na odprężająca kapiel to leje pół wanny wody i dolewam litr płynu do kąpieli. Nie róbmy z życia filozofii

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-07 11:02:01

Dokładnie... Mam ochotę na seks, to się kocham. Facet, który tak postępuje to facet, a kobieta, która tak postępuje jest łatwa... Głupota.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-08 12:36:55

Polać jej!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1