Przedmioty codziennego użytku, które możesz wykorzystać do masturbacji

21 Sierpnia 2017

Masz je zawsze pod ręką, więc oszczędzisz na wibratorze.

czym się masturbować

Masturbują się zarówno osoby samotne, jak i te będące w związkach, ale nie wszyscy się do tego przyznają. Dlatego trudno oszacować, ile procent społeczeństwa pozwala sobie na podobne swawolenie oraz w jakim wieku najczęściej. Pewną podpowiedzią mogą być badania, które opisała w książce „Seks twojego dzieckaprof. Maria Beisert – prawnik, psycholog i seksuolog. Wykazały one, że ok. 80 proc. przebadanych rodziców zadeklarowało, że ich dzieci tego nie robią. Jak się okazało, mniej więcej taki sam procent przebadanych dzieci się masturbuje. To tylko jedno z wielu przeprowadzonych badań, ale wszystkie oscylują w granicach ponad 50 proc. Tyle osób przyznaje się do doświadczeń z masturbacją.

Dziwić może, że masturbują się także osoby, które nie są samotne. Wynika to najczęściej z niesatysfakcjonującego współżycia, ale niekoniecznie. Ktoś może mieć udane życie seksualne, ale jednocześnie masturbować się. Samogwałt często prowadzi do uzależnienia. Dlatego niektórzy nie zaprzestają onanizmu, gdy wchodzą w związki partnerskie. A kiedy dochodzi do uzależnienia? Znany seksuolog Lew Starowicz zapytany o to w internetowym show odpowiedział: „kiedy staje się przymusem”. Uzależnieni poświęcają masturbacji nawet kilka godzin dziennie i zaniedbują swoje obowiązki.

Osoby, które się masturbują, bardzo często oglądają przy tym pornografię, a nawet używają dziwnych przedmiotów. Nie chodzi wcale o seks zabawki, ale urządzenia, które znajdziemy w każdym domu. Stanowią one dobry przykład tego, że wyobraźnia ludzka nie zna granic i że popęd jest w stanie przejąć nad człowiekiem kontrolę. Niektórymi z tych przedmiotów można wyrządzić sobie krzywdę.

Zobacz także: TEST: Z iloma on już spał? (Poznaj dokładną liczbę jego partnerek seksualnych)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-26 20:27:29

Najlepsza zabawa podczas musturbacji to jednoczesna rozmowa na sex linii www.telesuczki.pl Tu sobie zrobisz dobrze a jednocześnie posłuchasz kuszacych dziewczyn.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-22 22:24:57

Nie wiedziałam że banan to warzywo......oj wy redakt0rki za dyche.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-08-21 13:49:46

"Są osoby, które bawią się takimi warzywami jak: banan, ogórek, marchew, cukinia, por, rzodkiewka i wiele innych. " Od kiedy BANAN to WARZYWO?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-21 11:47:47

Cenzurujcie zdjęcia tych obleśnych stóp z innych artykułów. Nawet tutaj się miniaturka wyświetla. to strasznie zniechęca do przeglądania strony. Strasznie wam odwaliło na ich punkcie ostatnio

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-21 13:39:41

dokladnie, to juz chore sie robi, ohyda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1