Zakazane zabawy z wibratorem. Możesz za nie trafić do więzienia

17 Czerwca 2018

Zabawki erotyczne dają wiele przyjemności, ale mogą być też źródłem ogromnych kłopotów.

wibrator

Przez lata były naszym najbardziej skrywanym sekretem, ale dziś o zabawkach erotycznych mówimy coraz bardziej otwarcie. Posiadanie wibratora nie jest już powodem do wstydu i wcale nie musi świadczyć o tym, że wiedziemy bardzo nudne życie erotyczne, które wymaga dodatkowego wspomagania. Wręcz przeciwnie - ten niepozorny gadżet przydaje się wtedy, kiedy jesteś sama, ale równie dobrze sprawdza się w szczęśliwym związku.

 To dzieje się z ciałem, kiedy przestajesz uprawiać seks. 7 dramatycznych skutków ubocznych

Niektórzy twierdzą wręcz, że każda kobieta powinna posiadać wibrującego przyjaciela. Statystyki dotyczące sprzedaży uwadniają, że coś jest na rzeczy. Wiele z nas nie wyobraża sobie, by nie mieć go zawsze przy sobie, stąd coraz częściej wibrator ląduje w walizce na wakacyjny wyjazd. Jak się jednak okazuje - nie zawsze powinien, bo możemy w ten sposób ściągnąć na siebie ogromne kłopoty.

Do niektórych krajów tego typu gadżetów lepiej ze sobą nie zabieraj - alarmuje mirror.co.uk. W skrajnych przypadkach może się to skończyć nawet wyrokiem i więzieniem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-19 14:18:23

Mnie wibrator jest niepotrzebny,załatwiam to za pomocą palcówki.I nikt się na lotnisku nie czepia,a pizdę i tak nieźle zmasakruję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-19 11:14:30

Po co komu wibrator na wczasach ?! Ludzie są aż tak niewyżyci ???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-17 18:09:39

Jak ktoś jest pomysłowy, to do zabaw użyje słuchawki prysznicowej, jeśli ma możliwość ustawienia wody na bicz wodny :D Nie trzeba od razu targać ze sobą wibratora i potem świecić oczami na lotnisku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1