„Kobieta upokorzyła mnie w łóżku!” (Historia Adama - TYLKO 18+)

30 Czerwca 2017

Co wydarzyło się podczas feralnej nocy?

upokorzenie

Adam, którego historię za chwilę przeczytacie, ma 24 lata i mieszka w Warszawie. Chłopak do tej pory uważał się za osobę przebojową. Jak sam twierdzi w swoim mailu, nigdy nie miał problemów ze zdobywaniem dziewczyn i zdarzało mu się zmieniać je jak rękawiczki. Z niektórymi kończył znajomość już po jednej nocy.

Podobnie miało być z Magdą, którą poznał ostatnio w klubie. Flirt, pierwsze pocałunki podczas tańca, a potem finał u niej w domu. Adam nie przewidział jednak, że tym razem może być inaczej i zamiast upojnej nocy, doświadczy szeregu upokorzeń.

Publikujemy fragmenty jego bardzo długiego maila. Celowo go skróciłyśmy, żeby wydobyć z niego tylko esencję. Koniecznie zapoznajcie się z historią Adama.

Wcale nie była królową parkietu i nie kręcił się wokół niej tłum napalonych facetów. Wyglądała na szarą myszkę, taką cichą, zagubioną, spokojną i chyba dlatego zwróciłem na nią uwagę. Była bardzo ładna, ale żeby to dostrzec, trzeba było wyobrazić ją sobie z rozpuszczonymi włosami i bez okularów. Dziewczyna z ogromnym potencjałem, a takie lubię najbardziej. Nie jest problemem, żeby zdobyć chętną laskę, ale takie dziewczyny jak Magda to prawdziwe wyzwanie. Lubię wyzwania, więc ochoczo zabrałem się do podboju.

Polecamy także: „Mój mąż zachowuje się obrzydliwie. Powiedzcie mi, czy to normalne!” (TYLKO 18+)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (27)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-16 18:59:33

Współczuć? ???dobre sobie...masz za swoje chloptasiu☺

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Leopold
(Ocena: 3)
2017-07-06 14:30:57

Noi cóż. Trafił pustak na pustaka . Biedny Adaś, będzie teraz płakał nad swoim biednym losem . :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-05 14:38:25

Haha nie wspolczuje, ilu Facetow wyskakuje na numerek I nawet nie potrafi doprowadzić kobiety do orgazmu wiec dalczego my musimy ? Zreszta faceci słabi psychicznie i z wysokim ego nie potrafią przyjąć do wiadomości ze sobie nie zamoczyli ,Oh depresja !!!! I co teraz będzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-03 01:04:10

hhahahahah dobre :D pozdrowienia dla Magdy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Żaba Łusia
(Ocena: 2)
2017-07-01 23:32:41

Nie, nie współczujemy. Dobrze Ci tak, drogi Adamie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
x15
(Ocena: 5)
2017-07-02 15:25:26

Dlaczego? Przecież naprawdę zachowała się nie fair. Poszła z nim do łóżka tylko po to żeby się odegrać na facetach, że to, że ex ją rzucił. Zaraziła faceta do przygodnego seksu, a to oznacza więcej smutnych lasek wracających samotnie po wieczorze w klubie. Więc z czego tu się cieszyć? Chyba, że jesteś jedną z tych, co i tak ie miały szans wyrwać faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-03 01:05:02

i dobrze że go zraziła, nie będzie sie puszczał chłopak chociaż

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ewa
(Ocena: 1)
2017-06-30 22:19:06

aha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-30 17:34:30

Ty wykorzystywałeś wcześniej dziewczyny to teraz masz za swoje. Nie popieram przygodnego seksu i nigdy nie robiłam tego po krótkim czasie znajomości, ale wiem, że po alkoholu nie jest się do końca świadomym swoich czynów i pewnie część dziewczyn, z którymi postępowałeś w ten sposób też po wytrzeźwieniu czuła się upokorzona. Ta Magda zachowała się podle, ale musisz wiedzieć, że jesteście siebie warci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-30 16:45:26

Hahaha! Świetne! Super dziewczyna, pewnie zrobiła to specjalnie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-30 12:58:00

I bardzo dobrze zrobiła. Tak jak zdarzają się panny które obciągają nowo poznanym kolesiom same nic z tego nie mając tak ona zrobiła z ciebie mineciarza, który nie dostał nic w zamian :-D Dla mnie osobiście seks oralny jest o wiele bardziej intymny niż klasyczny stosunek. Nigdy w życiu nie zrobiłabym loda jakiemuś facetowi jeśli wcześniej nie uprawiałabym z nim seksu i on pierwszy nie zrobiłby mi dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wiktoria
(Ocena: 2)
2017-06-30 11:44:55

No jak ktoś tak jak ty traktuje kobiety przedmiotowo to nie dziwi mnie,że w końcu trafi swój na swego...może po tym "przykrym' dla Ciebie zdarzeniu wyciągniesz jakieś wnioski i zrozumiesz,że kobieta to nie tylko przedmiot pożądania! Bo pomyśl jak one się wszystkie czuły jak już się z nimi przespałeś,a potem po prostu sobie wychodziłeś jak gdyby nigdy nic... Ale po tym zdarzeniu już wiesz jak smakuje upokorzenie i może wreszcie nauczy się czegoś! Dziwne jest dla mnie to,że facet może robić z kobietą co chce,ale w drugą stronę to już nie ma tak działać? Bardzo dobrze Ci tak przynajmniej oduczysz się sypiać z każdą,którą oblecisz spojrzeniem...egoista jednym słowem!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz