7 kłamstw, które usłyszałaś od faceta na temat seksu (i niestety w nie uwierzyłaś)

21 Grudnia 2016

Twój ukochany zawsze jest szczery? Nie, nie jest.

kłamstwa

Gdybyśmy miały świadomość, jak często okłamują nas mężczyźni, byłybyśmy przerażone. Nie zawsze jednak wynika to z ich złej woli czy chęci ukrycia jakiegoś występku. Czasami decydują się na kłamstwo z wygody. Pragną uniknąć konfliktu z wybranką. W niektórych przypadkach próbują też osiągnąć za pomocą kłamstwa konkretny cel. Jednym z klasycznych przykładów jest zapewnienie o miłości, żeby nakłonić dziewczynę do pójścia do łóżka. Na szczęście obecnie jesteśmy już świadome, że faceci jedno mówią, a drugie myślą. Dlatego coraz częściej kierujemy się ostrożnością. Niestety nie jest to łatwe, kiedy jesteśmy szaleńczo zakochane i nie dostrzegamy w partnerze żadnych wad. A zawodowego gracza bardzo trudno przyłapać na mijaniu się z prawdą.

Jedną ze sfer, w której mężczyźni blefują najczęściej, jest seksualna. Nie bez powodu utarło się przekonanie, że nie myślą oni głową... Być może z tego powodu tak często dochodzi do kłamstwa, gdy chodzi o seks. Portal cosmopolitan.com przygotował zestawienie tych, które padają najczęściej. Kiedy usłyszysz następujące wyznania, powinnaś szczególnie mieć się na baczności.

Co znalazło się na czarnej liście męskich kłamstw? Będziesz zaskoczona!

Zobacz także: Kobiety szturmują apteki, by kupić tabletki na ból gardła. Nie uwierzysz, po co to robią...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ABC
(Ocena: 1)
2016-12-21 22:43:43

Czy dla "Paaaaaaapilota" jakiś zagraniczny portal cosmopolitan jest wyrocznią? Czy "redaktorzy Paaaaaapilota" potrafią napisać coś samodzielnie, czy może boją się myśleć a nawet podpisać się pod "artykułem" i muszą podpierać się opiniami innych? Czy warto tracić czas na czytanie tych bzdur? To są pytania retoryczne a odpowiedzi na nie prowadzą do jednego wniosku. Od teraz macie "szanowni redaktorzy" o jednego czytelnika mniej. Dosyć tych głupot dla przedszkolaków.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-21 15:45:43

Naprawde nie wcisneloby sie tego na jedna lub dwie strony...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-21 13:52:56

Ostatnio usłyszałam od niego: "Nigdy nie miałem lepszej!". A potem wyszło na jaw, że posuwa swoją sekretarkę. Także tego. Tyle w temacie ich kłamstw

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1