Mężczyźni bezlitośnie o swoich najgorszych kochankach: „Szczerze nienawidziłem, gdy ona podczas seksu...”

16 Lipca 2017

Takie zachowania mogą świadczyć tylko o jednym: jesteś słaba w łóżku!

słaba kochanka

Każda kobieta, która prowadzi aktywne życie seksualne, obawia się jednego: że partner uzna ją za kiepską kochankę. Spontaniczność, uroda i otwartość na eksperymenty wcale nie zagwarantują ci tytułu „królowej sypialni”. Zdziwiona? I dobrze, bo warto mieć świadomość tego, co nie podoba się płci przeciwnej – i wyciągać z tego odpowiednie wnioski na przyszłość.

Panowie zdradzili nam, w jakich sytuacjach czują się podczas seksu najbardziej zażenowani. Jeśli zdarzyło ci się kiedykolwiek popełnić któreś z tych – nazwijmy to – wykroczeń, wiedz jedno: twój partner nie był zadowolony.

Czego zatem nie znoszą faceci?

Zobacz również: 7 niebezpieczeństw związanych ze zbyt późną utratą dziewictwa

Rozmowa o dzieciach

- Szczerze nienawidzę, kiedy dziewczyna podczas seksu zaczyna rozmowę o dzieciach. „Mam nadzieję, że nie wpadniemy”, „A co zrobisz, jak zajdę teraz w ciążę?”, „Nie tak gwałtownie, bo gumka pęknie i zostaniesz tatusiem”. Czy po takich słowach facet ma w ogóle ochotę na kontynuowanie stosunku? Nie, nie i jeszcze raz nie. Podczas seksu chcę myśleć o seksie, a nie o dzieciach – żali się Igor i dodaje: - Tylko nie zrozumcie tego opacznie. Odpowiedzialność jest ważna i jeśli uprawia się seks, to trzeba mieć świadomość, czym to się może skończyć. Ale rozmawianie o hipotetycznej wpadce, kiedy jestem w kobiecie, to naprawdę ostatnia rzecz, która mnie nakręca.

Płacz

- Rozumiem, że niektóre dziewczyny mogą reagować emocjonalnie na stosunek intymny, ale płacz w trakcie lub tuż po? Coś strasznego. Zdarzyło mi się to raz i więcej nie chciałbym być świadkiem takiej sceny. Wydawało mi się, że było przyjemnie, wszystko cacy, a tu nagle bach: panna zaczyna płakać. I tłumaczy, że to ze szczęścia, bo było jej tak dobrze. To chyba jasne, że więcej się u niej nie pojawiłem? – pyta retorycznie Paweł.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1