21-letnia dziewica radzi, jak zachować cnotę: „Nigdy nie pokazuj się w stroju kąpielowym”

22 Czerwca 2018

Czystości przedmałżeńskiej nie sprzyja też spanie w jednym łóżku i rozmowy o seksie.

Jak zachować dziewictwo przed ślubem?

Coraz częściej mówi się o tym, że dziewictwo jest w XXI wieku towarem deficytowym. Cnotę tracimy coraz wcześniej, a czystość nie jest już dla nas żadną wartością. Wręcz przeciwnie - traktujemy ją jako brzemię, którego należy się jak najszybciej pozbyć. Zdarzają się jednak wyjątki od tej normy. Zwłaszcza wśród osób, które określają siebie jako bardzo wierzące.

Zobacz również: Ona zawsze odmawia, kiedy facet chce jej zrobić dobrze ustami. Zdradziła, dlaczego

Świetnym przykładem jest ta popularna vlogerka. To śliczna 21-letnia kobieta przyznająca się otwarcie do tego, że wciąż czeka na swój pierwszy raz. I ma zamiar doświadczyć go dopiero w czasie nocy poślubnej. Tak podpowiada jej rozum, serce oraz wyznawana przez nią religia. Dziewczyna jest konserwatywną chrześcijanką.

W najnowszym filmie opublikowanym na YouTube opowiedziała szczerze o swoich motywach i w jaki sposób udaje jej się pozostać wierną swoim wartościom. Okazuje się, że są sposoby na to, by zapanować nad całkowicie naturalnym popędem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

SuzAnka
(Ocena: 5)
2018-07-03 19:56:55

Nie trzeba wielkiego intelektu czy wyobraźni, żeby wiedzieć i wiedzieć, że dziewczyna ma racje. Wystarczy popatrzeć na efekty lekkiego traktowania seksu- zranienia fizyczne i psychiczne, choroby, niechciane ciąże, porzucone dzieci, aborcja, zboczenia, zdeprawowane nastolatki, bylejakość seksualna, antykoncepcja hormonalna rujnująca zdrowie i degradująca środowisko naturalne, wulgaryzacja miłości, zastąpienie cielesnej jedności oddanych sobie ludzi seksualną gimnastyką z byle kim, byle gdzie, byle jak, seks przestał być czymś ważnym i pięknym, stał się wymianą płynów ustrojowych dla wielu mniej interesującą niż zakupy czy mecz. Jeżeli Bóg zakazał seksu przedmałżeńskiego, to nie dlatego, że seksu nie lubi czy się go wstydzi, wymyślił seks przecież, ale dlatego, że on człowiekowi szkodzi i szkodzi miłosnej relacji. Wystarczy pomyśleć górną częścią ciała, żeby to dostrzec. Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-29 00:28:00

ale analną dziewica nie jest. jest z nia filmik

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-24 15:55:49

czy bycie dziewica w wieku 21 lat to takie wielkie osigniecie żeby opowiadac o tym calemu swiatu? buhahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim nim nim
(Ocena: 4)
2018-06-23 08:18:23

Bzdury. Owszem, fajnie jest mieć jednego partnera bo wtedy człowiek sie nie boi chorób ale cała ta część o sposobach?? Jeśli męża pozna w wieku 30lat to przez cały ten czas nie będzie żyć normalnie tylko unikać pewnych sytuacji? Znam osoby y które również czekały do ślubu ale ich wiara chyba była silniejsza bo nie bawiły się w kotka i myszkę tylko czekały żyjąc normalnie że swoim partnerami i partnerami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-22 19:26:44

mniej walenia glowa przy zdrowaskach w podloge , wiecej spacerow , po miesiacu czy dwoch organizm wroci do normy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1