Spowiedź prostytutki: Jak wyglądał mój pierwszy dzień w pracy? (18+)

02 Września 2017

Artykuł tylko dla dorosłych.

prostytucja

Ten, kto nie uprawiał seksu za pieniądze, nie jest w stanie sobie wyobrazić, jakie uczucia towarzyszą dziewczynie, która właśnie czeka na swojego pierwszego klienta. Lada moment on się pojawi, zażąda od niej całkowitej uległości, a ona – bez względu na to, czy jego wygląd będzie znośny czy odrażający – będzie musiała udostępnić mu swoje ciało. Będzie nad nią sapał i dyszał, być może będzie agresywny. Po wszystkim zapyta, czy jej dogodził lub nie zgodzi się na zapłacenie całej stawki, bo nie było mu wystarczająco dobrze.

EXCLUSIVE: Spowiedź uniwersytutki

Ona, odarta z resztek godności, ubierze się i zaczeka na kolejnego chętnego. Nigdy nie zapomni jednak swojego pierwszego klienta. Jego żądań, jego wzroku, jego zapachu.

Serwis jellyshare.com dotarł do kilku prostytutek, które zgodziły się opowiedzieć, jak wyglądał ich pierwszy płatny raz. Gotowa na lekturę, jakiej jeszcze nie było?

UWAGA: Artykuł tylko dla dorosłych.

„Mój pierwszy raz za pieniądze wyglądał tak, że facet zapłacił mi 500 dolarów za to, bym pojechała do jego mieszkania i spędziła z nim dwie godziny. Denerwowałam się strasznie i całą drogę zastanawiałam się, co ja właściwie robię. Stwierdziłam jednak, ze skoro powiedziałam A, muszę powiedzieć B. Przez dwie godziny robiliśmy różne sprośne rzeczy, np. ja pieściłam go oralnie, a on w tym czasie rozmawiał przez telefon z różnymi osobami ze swojej pracy. Uprawialiśmy też ostry seks dwukrotnie. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że ten facet zafundował mi jeden z 10 najlepszych orgazmów, jakie miałam w życiu. Jego penis nie był długi, ale za to gruby i w czasie penetracji dokładnie ocierał się o mój punkt G. Dostarczyliśmy sobie nawzajem mnóstwo rozkoszy. Miło to wspominam”.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kk
(Ocena: 1)
2017-10-01 17:42:51

ŻENUJĄCE!!!Zgadzam się z "przedmówcą" co to ma być?z tych opowieści dziwnej treści wynika że normalnie bycie prostututką jest super, zastrzyk gotówki, sami biznesmeni SUPER :/ A może wspomnicie o gwałtach, zabóstwach, dewiantach?? oblechach? aids, braku szacunku, uzywkach?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-09-05 21:49:55

co wy tu k..wa reklamujecie prostytucje? : ''Stwierdziłam jednak, ze skoro powiedziałam A, muszę powiedzieć B.'' kto tak robi? co to za gówniany portal?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-09-02 20:01:20

Olle

Ten artykuł już był.Odgrzewacie starego kotleta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-02 12:02:37

Dolary? Sami zagraniczni?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-03 19:25:04

No na bank ,to jest logiczne se nie będą dawać za 100 zł Polakowi burakowi xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-02 08:29:01

Pewnie, ze to juz bylo....koncza sie pomysly...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-02 01:15:57

Było

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1