„Jak wygląda pierwszy raz po porodzie?” (Szczere wyznania facetów)

23 Kwietnia 2017

Prawie wszyscy mężczyźni zgodnie przyznają - było zupełnie inaczej!

seks po porodzie

Seks po porodzie to często temat tabu. Może być dobrze, ale równie dobrze może być źle. Wiele zależy od tego, jak przebiegł poród, czy kobieta była nacinana i od tego, jak szybko wróciła do zdrowia. Na życie seksualne ma wpływ także dziecko. Jeżeli opieka nad nim wymaga podwójnych starań, jego mama jest zmęczona i ma prawo nie czuć ochoty na intymne chwile z mężem. Dlatego pierwszy raz po porodzie u każdej pary wygląda inaczej i trudno porównywać jeden przypadek do drugiego. Z pewnością trzeba się do niego odpowiednio nastawić i mieć świadomość, że do fajerwerków może dojść tylko w wyobraźni.

Portal cosmopolitan.com opublikował wyznania kilku mężczyzn, którzy opowiadają o tym doświadczeniu z własnej perspektywy. Podkreślają, że dla facetów to również jest ważny moment. A co najbardziej istotne – niecierpliwie wyczekiwany.

Przekonajcie się, jak to widzą faceci.

Zobacz także: 7 rzeczy, których nikt nie powiedział Ci o seksie po porodzie

„Szybko zrozumiałem, że pozwolenie lekarza nie oznacza tego, że kobieta jest już gotowa” – wyjawia Alex C., 29, Phoenix, Arizona

„Kiedy po sześciu tygodniach od narodzin naszego pierwszego syna dostaliśmy od lekarza pozwolenie na uprawianie seksu, myślałem, że do intymnego kontaktu dojdzie tej samej nocy. Właściwie chciałem, żeby to stało się w samochodzie, w drodze powrotnej do domu. Szybko jednak zrozumiałem, że pozwolenie lekarza nie ma znaczenia, jeżeli kobieta nie czuje się gotowa – i moja żona nie była gotowa jeszcze przez trzy kolejne miesiące. Na początku rozumiałem to, jednak po półtora miesiąca zacząłem na nią naciskać. Byłem przekonany, że mnie zwodzi, mówiąc, że będzie bolało i że się boi. Zacząłem się obawiać, że do seksu już nigdy nie dojdzie. Pewnego dnia, gdy wypiła lampkę wina, powiedziała, żebyśmy to zrobili, ale takim niezachęcającym tonem. Rozumiałem jednak, że była przestraszona. Uprawialiśmy seks w pozycji misjonarskiej. Starałem się ruszać bardzo powoli, ale gdy byłem w połowie drogi, powiedziała „na razie wystarczy”. Czułem się okropnie, bo nie mogłem jej powiedzieć, jak bardzo jest to dla mnie niekomfortowe”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-23 16:30:41

Najgorszy jest luz, nie ma nic gorszego dla faceta niz ladowac w powietrze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-24 21:07:26

Trzeba szukać faceta z większym ptakiem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-23 13:38:22

Mi raz kumpel opowiadał że pierwszy raz jego narzeczonej wyciekło mleko z piersi i on się bardzo wystraszył do tego ona miała grzybice bo cały jego członek był w białych grudkach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-24 22:19:23

No nieźle! Aż strach!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-23 13:18:47

ten kolez z 1 tekstu to cham i prostak... nie roumie ze moze ja bolec co za cham

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1