Jak powinien wyglądać pierwszy raz?

18 Sierpnia 2016

Inicjacja seksualna bez tajemnic. I rozczarowań!

pierwszy seks

Inicjacja seksualna to moment przełomowy. Wymaga dojrzałości z obu stron, choć czasami emocje górują nad zdrowym rozsądkiem. Prawdziwe życie to nie film, w którym wszystko jest proste, łatwe i przyjemne. Aby uniknąć rozczarowań i traumy na resztę życia, trzeba się do tego przygotować. Nie tylko technicznie (z kim, gdzie i jak), ale przede wszystkim mentalnie. Bez pośpiechu i podejmowania nieprzemyślanych decyzji.

Jeśli uważasz, że tego chcesz, a partner jest godzien zaufania - zrób to. Ale wcześniej pomyśl, jak powinno to wyglądać. W czasie pierwszego razu pójście na żywioł i totalna improwizacja wcale nie są mile widziane. Jeden nieostrożny ruch może rzutować na radość z seksu w przyszłości. A nawet zniechęcić do podejmowania kolejnych prób.

O tych kwestiach powinnaś pamiętać, żeby pierwszy bliski kontakt z mężczyzną wspominać z przyjemnością…

Zobacz również: Jaka pozycja na pierwszy raz?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-18 17:45:24

Dziewczyny, które tego jeszcze nie robiły nie śpieszcie się, bo możecie pomyśleć, że to ten jedyny, a później okazuje się co innego. I nie bójcie się! Diabeł nie taki straszny jak go piszą! Jeżeli chłopak będzie delikatny i atmosfera będzie dla was idealna będziecie się czuć bezpiecznie i dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kataryna
(Ocena: 5)
2016-08-18 15:24:00

Ja nie zapomnę sytuacji u mojego już ex który opowiadał że przed pierwszym razem kupił sobie tabsy iQman, żeby nie skończyć za szybko albo żeby np mu nie opadł w trakcie kilkusekundowej akcji. Szczycił się że dzięki temu się nei wydało że jest prawiczkiem :P głupota, bo to przecież wszystkich dotyczy. Tabsy są dla ludzi, ale wstydzić sie tego czy się już bzykało czy nie....dziwne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1