Cechy PENISA IDEALNEGO

16 Czerwca 2017

Oto przepis na męskie przyrodzenie, które zachwyci płeć przeciwną. Zgadzasz się?

idealny penis

Czy męskie przyrodzenie może być ładne? W większości na penisa spoglądamy od strony praktycznej, a nie estetycznej. Mało która kobieta uważa go za najbardziej atrakcyjną część ciała partnera. Przynajmniej tak nam się do tej pory wydawało, ale wyniki badania zrealizowanego przez szwajcarskich naukowców zdają się temu przeczyć. Lubimy zaglądać panom w majtki i oceniać urodę ich „interesów”.

W najnowszym wydaniu pisma naukowego „Journal of Sexual Medicine” opublikowano zaskakujące wnioski. Badacze ze Szpitala Uniwersyteckiego w Zurychu zapytali ponad 100 kobiet w różnym wieku (od 16 do 45 lat), jakie warunki musi spełnić penis, by można go nazwać idealnym. Najważniejsza wcale nie jest jego długość.

Sprawdź koniecznie, co podoba się większości przedstawicielek płci pięknej. Podzielasz ich wnioski?

Zobacz również: Ile mierzy penis idealny?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
2.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-17 06:31:56

- Panie doktorze, mam 16 lat, a mój członek ma 25 cm. Czy to normalne? - Oczywiście, że normalne. W twoim wieku wszyscy chłopcy kłamią na temat wielkości członka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-16 15:14:09

Najlepiej to kokardkę na nim zawiązać, taką uroczą w kwiatuszki albo serduszka. Będzie wtedy taki śliczny, liryczny i romantyczny. Ojej ojej jaki słodziutki!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-16 15:06:05

Najlepiej to kokardę na nim zawiązać, taką uroczą w serduszka albo kwiatuszki. Będzie wtedy śliczny, liryczny i romantyczny. Ojejku, jejku jaki słodziutki!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-16 07:44:06

Penis powinien być proporcjonalny i w miarę gruby. Poza tym wierzcie mi Panowie, jeżeli jesteśmy zakochane, to penis naszego partnera zawsze jest idealny ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-16 06:50:44

Każda i tak będzie wolała coś innego więc nie ma penisa idealnego. Jedna długiego bo lubi jak uderza się o szyjkę macicy, inna grubego bo tylko z takim dochodzi, albo owłosionego albo zupełnie ogolonego, Tak samo z napletkiem - jedne wolą obrzezanego a inne nie. Takie statystyczne odpowiedzi niewiele mówią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1