Jak w seksie wykorzystać smak, węch, słuch, dotyk i wzrok?

13 Lipca 2011

Odkryj tajniki zmysłowej sztuki miłosnej i rozpal w swojej sypialni prawdziwy ogień pożądania!

seks

Pewnie niejedna z nas, oglądając filmy romantyczne, zazdrości namiętnym kochankom, którzy w jednej chwili potrafią rozpalić w sobie ogień pożądania. Fantastyczne chwile między dwojgiem zakochanych wydają się nie mieć końca...

W takich momentach zaczynają nurtować nas pytania: Dlaczego w normalnym życiu seks wygląda zupełnie inaczej? Czy istnieje jakiś sposób, aby tę swoistą magię płynącą ze szklanego ekranu przenieść do rzeczywistości? Jak wzniecić ogień pożądania we własnej sypialni? Jak sprawić, aby chwile uniesienia były naprawdę fascynujące?

Okazuje się, że istnieje pewien sposób, który pozwala przenieść filmowy scenariusz do zwykłej sypialni. Tajemnica namiętności tkwi w odpowiednim wykorzystaniu naszych zmysłów. Bez nich nasze życie nie miałoby żadnych barw, pozbawione byłoby jakiegokolwiek smaku. Mając na uwadze możliwość świadomego wykorzystywania różnych bodźców, warto dowiedzieć się, w którym momencie wykorzystać określony z nich. Tylko dzięki poznaniu tajników zmysłowej sztuki miłosnej Wasze wspólnie spędzane chwile wkroczą w zupełnie odmienny wymiar doznań.

Nieziemska rozgrzewka...

Odpowiednie pieszczoty podczas gry wstępnej to podstawa udanej miłosnej gry między kochankami. Ogień pożądania najłatwiej rozpalić za pomocą zmysłu dotyku. Delikatne muśnięcia dłonią, lekkie głaskanie, zamieniające się w coraz mocniejszy ucisk – to klucz do miłosnego spełnienia. Dotyk to bowiem jeden z najbardziej czułych zmysłów. Warto więc pielęgnować te chwile, w których możecie poczuć ciepło swoich ciał. Sposobów na wykorzystanie zmysłu dotyku jest naprawdę wiele. Możecie na przykład opuszkami palców poszukać najbardziej wrażliwych miejsc na skórze partnera. Ruchy, jakie będziecie wykonywać palcami, rękami, powinny być bardzo zróżnicowane. Od dotyku dłońmi warto przejść do dotyku genitaliami. Takie wspólne stymulowanie erogennych stref z pewnością okaże się bardzo satysfakcjonujące.

Siła gorącego pożądania...

Gdy w Waszej sypialni będzie robiło się coraz cieplej, warto wykorzystać również dwa inne zmysły. Chodzi tutaj o wzrok oraz węch. Nie od dziś wiadomo, że nic tak bardzo nie działa na mężczyzn, jak widok kobiety w seksownej bieliźnie. Nie mówmy tutaj jednak tylko i wyłącznie o facetach. Kobiety też przecież uwielbiają patrzeć na swojego partnera. Widok silnego, męskiego ciała potrafi rozpalić każdą z nas. Jeżeli dołączymy do tego zmysłowy zapach męskich perfum, nie pozostanie nam już nic innego, jak tylko oddać się namiętnej rozkoszy. Sposobów na wykorzystanie zmysłu wzroku i węchu jest naprawdę wiele. Można na przykład urządzić sobie rozpalający wszystkie części ciała striptiz. Pamiętajcie, wszystko zależy tutaj od fantazji kochanków!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (25)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-30 23:31:42

chcesz dużo więcej pieniędzy niż można zarobić w danym kraju. pracy w Szwajcarii można zarobić 500 € dziennie świadczenia usług pracy pt studio w przyjemny i komfortowy sex erotyczne, Szwajcaria. Można na żywo w studio. I tym samym pomieszczeniu co można spotkać klienta będzie dla ciebie pracować samodzielnie i w tym samym pokoju jest to, że będziesz spał ten pokój będzie dla Ciebie. Pracując razem z trzema dziewczyna seks w naszym zespole. Spółka będzie raportować do cię poważnie, nie ma licencji pracy i pobytu w kraju przez trzy miesiące w Szwajcarii. Po uzyskaniu licencji. Więc można tylko tam, gdzie można uzyskać zezwolenie Pozwolenie na pracę. Pozwolenie ważne jest jedynie dla przestrzeni, w którym podpisali Proste połączenie z 14:00 - 24:00 Możesz zapisać się wysyłając e-mail i zdjęcie Dobrze jest, gdy można ustawić mówić trochę po niemiecku. może być. angielski także www.model-club.ch właścicieli i operatorów: MODEL-CLUB Szwajcaria miasto: Reinach Aargau telefon 0041/79-827-35-90 kontakt@swissmail.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-25 14:02:50

18OFJ4 hrsxndjaisnk

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 16:08:26

8B75Qm fssmyeedxjdv

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 03:37:10

So true. Honesty and everything reconigezd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-14 23:11:57

dzięki Papilocie że uświadomiłeś mi że podczas stosunku mam dotykać partnera NIGDY BYM NA TO NIE WPADŁA! żenada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-14 09:06:48

Czy was mężczyzna podczas stosunku wydaje jakieś jęki czy inne dźwięki? Znam to tylko z filmów, ale w życiu realnym jeszcze mnie to nie spotkało.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-14 10:50:17

tak.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-29 00:18:47

tak, moj mezczyzna wydaje z siebie dzwieki. Uwielbiam to!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-14 00:16:25

męski zapach, czułe szepty i jego dotyk. To jest coś co kocham najbardziej!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-13 20:28:42

Mnie najbardziej podnieca dotyk,a przede wszystkim jego dłonie.Uwielbiam gdy masuje mi plecy,dotyka wszędzie,powoli,stopniowo coraz niżej...i gdy sciąga ze mnie stanik...mniej reaguje na słowa,czasem wydają mi się takie wymuszone,tzn,podczas gry wstępnej bo potem są ok..;p A zapach?naturalny,tak jak jest napisane w artykule...;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-13 18:32:20

a mnie wlasnie barwa glosu ton.. ahh dotyk oczywiscie, wzrok tez ale glos najbardziej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-13 17:46:07

Hmm... Uwielbiam zapach perfum mojego mężczyzny. Bardzo lubię przypatrywać się jego reakcjom, patrzeć na jego ciało. Podnieca mnie, kiedy szepcze mi do ucha, kiedy całuje w szyję, brzuch i lekko przygryza moją skórę. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz