Jak TO zrobić z prawiczkiem?

01 Maja 2011

Spraw, by pierwszy raz był dla Twojego faceta wyjątkowym wspomnieniem!

seks z prawiczkiem

Rozpoczęcie współżycia seksualnego to poważna decyzja zarówno dla kobiet, jak i facetów. Pierwsze zbliżenie trudno wymazać z pamięci – zapamiętujemy pieszczoty, słowa, zachowanie partnera, a także muzykę i otoczenie.

O ile niedoświadczone dziewczyny najczęściej obawiają się bólu, o tyle u chłopców dochodzi strach przed przedwczesnym wytryskiem i obawa, że nie sprawdzą się jako mężczyźni. Poza tym wstydzą się nagości, a może nawet mają kompleksy związane z budową narządów płciowych. Wie coś na ten temat 24-letnia Marlena: - Mam pewien kłopot… Otóż mój nowy chłopak jest prawiczkiem, a ja swój pierwszy raz już dawno mam za sobą. Coraz częściej zaczyna mnie męczyć to, że kiedy się całujemy i jestem strasznie podniecona, on nie robi dalszego kroku. Nie wiem, chyba się mnie krępuje. Chciałabym go jakoś nakierować, pomóc mu, tylko zupełnie nie wiem jak to zrobić… - pisze na jednym z for dziewczyna.

Jeśli ty również masz podobny problem, podpowiemy ci, jak kochać się z prawiczkiem. Oto 10 pożytecznych wskazówek:

1. Przede wszystkim zaufanie

Facet, który nigdy nie uprawiał seksu, prawdopodobnie czuje zażenowanie, że jego partnerka jest bardziej doświadczona od niego. Dlatego właśnie niezwykle ważne jest, abyś powstrzymała się od opowiadania pikantnych szczegółów na temat swoich wcześniejszych stosunków z mężczyznami. Zamiast tego powiedz swojemu chłopakowi, jak bardzo ci na nim zależy i jak marzysz o tym, aby być z nim blisko. Twój facet powinien wiedzieć, że może ci zaufać i czuć się przy tobie bezpiecznie.

2. Wybór odpowiedniego miejsca

Gwarancją sukcesu jest wybór właściwego miejsca – takiego, w którym oboje będziecie czuć się komfortowo i swobodnie. Jeśli nie macie możliwości, aby zrobić to w domu (bo np. mieszkacie z rodzicami albo wynajmujecie pokój z współlokatorami), zastanów się nad zorganizowaniem wspólnego wyjazdu. Romantyczny wypad we dwoje nie tylko zapewni Wam intymność, ale być może ośmieli także Twojego faceta do odważniejszych zachowań.

3. Zadbaj o nastrój

Na pewno pamiętasz, że swój pierwszy raz chciałaś przeżyć w wyjątkowej atmosferze. Z pewnością marzyły Ci się świece, kwiaty i nastrojowa muzyka. Twój niedoświadczony facet także pragnie, aby jego pierwsze zbliżenie było chwilą wyjątkową. Może niekoniecznie chciałby się z tobą kochać przy świecach i kadzidełkach, ale dobrze by było, gdybyś zadbała o oprawę muzyczną. Najlepiej, gdyby płyta była na tyle długa, abyście nie musieli często przerywać pieszczot i zrywać się z łóżka z powodu kłopotliwej ciszy. Jeśli nie wiesz, jaką muzykę wybrać, kilka inspiracji znajdziesz tutaj.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (75)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-04 15:28:36

re: Jak TO zrobić z prawiczkiem?

Napisz komentaja jestem prawiczkiem mam 26 lat i nie moge znalesc kobietki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2015-07-12 09:03:36

re: Jak TO zrobić z prawiczkiem?

Mam 29 lat i jestem prwiczkiem:) i szczerze powiem ze jak mam miec dziwke kobiete ktora za plecami idzie z każdym to wole jehac na recznym dalalej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Agutka75
(Ocena: 5)
2013-09-01 23:36:12

re: Jak TO zrobić z prawiczkiem?

męzczyzna prawiczek to takie słodkie i kochane stworzonko:)artykuł mi sie podoba choc pewnie ja bałabym sie bardziej niz On,ze Go w czyms urażę,,,jak jest miłosc ,to niewazne czy stosunek trwa godzine czy 3 minuty,,,zycie jest długie a cwiczenia i trening czynia mistrza,,,jestem wyrozumiała kobietą,a do tego pogodną,na pewno cieszyłabym sie ze jestem Jego pierwszą partnerką,jak dla mnie to wspaniala swiadomosc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-09 01:07:06

FfBVib oavqkbryfsbm

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-07 16:34:46

KcUdkQ tethbheeezxv

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-07 03:56:59

I could read a book about this without finndig such real-world approaches!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-02 16:09:03

Tutaj wpisz treść komentarza do Jak TO zrobić z prawiczkiem?...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 13:31:16

a ja mam skończone 27. I choć prawiczek, przeszło mi już to wszystko, co z seksem związane. Od zawsze zero całowania, dotykania się z kimkolwiek. Ludzie, bierzcie na przeczekanie, a zostaniecie wyzwoleni! A skupić się będziecie w stanie na rzeczach i sprawach naprawdę ważnych!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-02 16:12:27

witam, szukam prawiczków, katolików do programu TV jeśli jestes zainteresowany to daj znać na e-mai: g.inglese@tvn.pl, lub skontaktuj się telefonicznie. 660-764-210. Czekam z niecierpliwością

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-09 22:46:55

Dziękuję, szukałam artykułu na taki temat. Z pewnością wielę z niego wyciągnę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-03 21:03:25

A ja mam 25 lat i nadal jestem prawiczkiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-02 16:11:06

witam, szukam prawiczków, katolików do programu TV jeśli jestes zainteresowany to daj znać na e-mai: g.inglese@tvn.pl, lub skontaktuj się telefonicznie. Czekam z niecierpliwością

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz